Biustonosz do karmienia Anita 5062

Oszczędzasz

-13 %

Promocja

229,00 zł

199,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Biustonosz do karmienia Anita 5062 - Opis produktu

Biustonosz dla mamy karmiącej miękki bez fiszbin z patentem międzynarodowym, polecany szczególnie przy większym biuście. Wykonany z oddychającej mikrofazy. Miseczki uformowane bezszwowo dla szczególnie wrażliwego biustu. Mało rozciągliwa mikrofaza daje piersiom szczególnie dobre wsparcie, podpory biustu z mikrofazy wszyte aż do ramiączek, dbające o szczególnie dobre podtrzymanie biustu. Wygodnie odpinane miseczki z systemem KwikKlip. Ramiączka mocno połączone z podporami biustu, tak, aby przy otwieraniu miseczki nie ślizgały się na plecach, przy większych rozmiarach są szersze, w okolicy ramion wzmocnione, elastyczne oraz regulowane. Zapinany z tyłu na haftki - trójstopniowa regulacja. Wysoka funkcja.

Dlaczego biustonosze do karmienia?
Według najnowszych badań medycznych i psychologicznych karmienie piersią ma nie tylko pozytywny wpływ na fizyczny rozwój, lecz także na inteligencje niemowlęcia.
  • mleko matki chroni niemowlę przed zakażeniami i alergiami,
  • przez bliski kontakt z ciałem podczas karmienia niemowlę czuje się bezpiecznie,
  • karmienie wpływa pozytywnie na rozwój niemowlęcia, ponieważ ssanie piersi stymuluje mięśnie i nerwy,
  • dla matki karmienie piersią daje ochronę przed zakażeniami i zmniejsza niebezpieczeństwo krwawienia po porodzie,
  • hormony wydzielane podczas karmienia przyspieszają obkurczanie się macicy.
Po to, by w czasie karmienia cięższa pierś pozostawała w formie i miała wsparcie, potrzebuje ona funkcjonalnego, starannie przygotowanego biustonosza do karmienia.

Od kiedy powinien być noszony biustonosz do karmienia?
Biustonosze tego typu powinny być kupowane nie wcześniej niż w 8 miesiącu ciąży, ponieważ piersi już wtedy raczej nie powiększają się. Sugerujemy by od tego momentu kupować biustonosze do karmienia z miseczką większą o rozmiar od obecnie noszonego. Warto wtedy dokładnie jeszcze raz sprawdzić swój rozmiar.

Sprytny KwikKlip - system Anity
Międzynarodowy patent DE 4476799.0; EP 6891790; USP 5624296. Opatentowany system KwikKlip, umozliwia proste otwieranie i zamykanie miseczki jedna reką. Mama może trzymać cały czas dziecko na rękach podczas przygotowywania się do karmienia lub przy zmianie piersi.

Skład: 75% poliamid, 25% elastan.
Kolor: biały.
Posiada certyfikat "Textiles Vertrauen - Schadstoffprufung nach Oko-Tex-Standard 100" /kontrola na obecność substancji szkodliwych zgodnie ze standardem Oko-Tex 100/ nadawany produktom, których wartość pH odpowiada naturalnegmu pH naszej skóry.
Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15124

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Biustonosz do karmienia Anita 5062?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Biustonosz do karmienia Anita 5062 możesz kupić za 199.00 zł. Cena Biustonosz do karmienia Anita 5062 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 199.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Biustonosz do karmienia Anita 5062?
Najniższy koszt przesyłki dla Biustonosz do karmienia Anita 5062 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Biustonosz do karmienia Anita 5062 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Biustonosz do karmienia Anita 5062?
Biustonosz dla mamy karmiącej miękki bez fiszbin z patentem międzynarodowym, polecany szczególnie przy większym biuście. Wykonany z oddychającej mikrofazy. Miseczki uformowane bezszwowo dla szczególnie wrażliwego biustu.
Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15124Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator