STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy

Oszczędzasz

-25 %

Promocja

219,00 zł

165,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy - Opis produktu

Dwuczęściowy strój kąpielowy dla kobiet w ciąży wykonany z wysokiej jakości, elastycznej tkaniny. Dzięki odpowiedniemu uszyciu kostium można będzie nosić również po ciąży. Miękki biustonosz zapinany na szyi z regulacją długości ramiączka. Miseczki podszyte od spodu dodatkową, przepuszczającą powietrze tkaniną, stanowiącą jeszcze lepsze podtrzymanie dla biustu. Piękny, błękitny kolor z nowoczesnym nadrukiem liści koloru brązowego. Komfortowe, nieuciskowe figi pod brzuszek są ozdobione szeroką, kolorową wstawką z wzorem. Specjalne szycie umożliwia regulację wielkości fig poprzez odpowiednie ułożenie materiałowej wstawki.
Kolekcja limitowana.

Kolor: biustonosz błękitny z brązowym nadrukiem w kształcie liści. Figi koloru brązowego z ozdobną błękitną szarfą w identyczny wzór.
Materiał: 90% Nylon, 10% Dorlastane.
Numer katalogowy: 9615
Kostiumy kąpielowe - Numer handlowy: 15262

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy?
Aktualnie w najniższej cenie produkt STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy możesz kupić za 165.00 zł. Cena STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 165.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy?
Najniższy koszt przesyłki dla STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać STROMBOLI kostium kąpielowy 9615 błękitno-brązowy?
Dwuczęściowy strój kąpielowy dla kobiet w ciąży wykonany z wysokiej jakości, elastycznej tkaniny. Piękny, błękitny kolor z nowoczesnym nadrukiem liści koloru brązowego.
Kostiumy kąpielowe - Numer handlowy: 15262Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator