Biustonosz do karmienia Anita 5011

Oszczędzasz

-25 %

Promocja

199,00 zł

149,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Biustonosz do karmienia Anita 5011 - Opis produktu

Uroczy biustonosz z linii Daisy Rose dla mamy karmiącej piersią. Wykonany z delikatnej koronki. Szykowny krój jest atutem tego modelu. Przyjemny dla skóry dzięki wysokiej zawartości bawełny. Posiada dodatkową warstwę nie transparentnego materiału w miseczce. Nie zsuwa się podczas karmienia dzięki połączeniu miseczki i ramiączek specjalną taśmą. Posiada zapięcie KwikKlip. Doskonałe dopasowanie również w dużych rozmiarach. Ramiączka elastyczne i regulowane. Szersze przy większych rozmiarach. Wykonany z delikatnej mikrofazy. Dzięki niej biustonosz jest lekki i miękki jak jedwab. Posiada wysoką przepuszczalność powietrza. Ponadto jest łatwy w utrzymaniu (szybko schnie, nie trzeba prasować).  Średnia funkcja.

Zapięcie na 3-rzędowe haftki. Zapięcie KwikKlip - opatentowany system KwikKlip umożliwia tylko jedną ręką bardzo łatwe rozpięcie i zapięcie biustonosza do karmienia. Mama trzymając maluszka na jednej ręce, drugą może przygotować, zmienić pierś do karmienia. Int.Patent DE 4416799.7 EP 0681790 USP 5,624,296. Posiada certyfikat "Textiles Vertrauen - Schadstoffprufung nach Oko-Tex-Standard 100" /kontrola na obecność substancji szkodliwych zgodnie ze standardem Oko-Tex 100/ nadawany produktom, których wartość pH odpowiada naturalnegmu pH naszej skóry oraz nie zawierają szkodliwych barwników czy alergenów.

Skład: 45% poliester, 25% poliamid, 20% bawełna, 5% wiskoza, 5% elastan, mikrofibre. Zakończona produkcja.
Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15196

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Biustonosz do karmienia Anita 5011?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Biustonosz do karmienia Anita 5011 możesz kupić za 149.00 zł. Cena Biustonosz do karmienia Anita 5011 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Biustonosz do karmienia Anita 5011?
Najniższy koszt przesyłki dla Biustonosz do karmienia Anita 5011 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Biustonosz do karmienia Anita 5011 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Biustonosz do karmienia Anita 5011?
Uroczy biustonosz z linii Daisy Rose dla mamy karmiącej piersią. Wykonany z delikatnej koronki. Szykowny krój jest atutem tego modelu. Przyjemny dla skóry dzięki wysokiej zawartości bawełny. Posiada dodatkową warstwę nie transparentnego materiału w miseczce. Nie zsuwa się podczas karmienia dzięki połączeniu miseczki i ramiączek specjalną taśmą. Posiada zapięcie KwikKlip.
Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15196Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator