Koszula nocna EDITH fioletowa Anita 1211 - Opis produktu

Koszulka nocna z długim rękawem dla przyszłych i karmiących mam, ułatwiająca karmienie. Wykonana z przyjemnego i delikatnego materiału. Długość do kolan. „Kopertowy” ozdobny dekolt obszyty białą tasiemką w kolorowe paseczki, ułatwia mamom karmiącym dostęp do piersi podczas karmienia. W talii sznureczek, którym można regulować szerokość, dzięki czemu koszulkę można dopasować w każdym miesiącu ciąży. Dzięki bawełnie połączonej z elastanem zapewnia wysoki komfort noszenia.

Wygodna i komfortowa koszula na cały okres ciąży i karmienia.

Kolor: fiolet.
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan.
Numer katalogowy: 1211
Bielizna nocna - Numer handlowy: 15379

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Koszula nocna EDITH fioletowa Anita 1211?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Koszula nocna EDITH fioletowa Anita 1211 możesz kupić za 169.00 zł. Cena Koszula nocna EDITH fioletowa Anita 1211 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 169.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Koszula nocna EDITH fioletowa Anita 1211?
Najniższy koszt przesyłki dla Koszula nocna EDITH fioletowa Anita 1211 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Koszula nocna EDITH fioletowa Anita 1211 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Koszula nocna EDITH fioletowa Anita 1211?
Koszulka nocna z długim rękawem dla przyszłych i karmiących mam, ułatwiająca karmienie. Kopertowy ozdobny dekolt obszyty białą tasiemką w kolorowe paseczki.
Bielizna nocna - Numer handlowy: 15379Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator