Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny dzień - Opis produktu

Gimnastyka dla bobasa Słoneczny Dzień firmy Tiny Love to interaktywna, pełna atrakcji mata rozwojowa z zachwycającą zabawką muzyczną w kształcie słoneczka. Na pałąkach zawieszone są 3 zabawki oraz bezpieczne lusterko.

Główne elementy i właściwości maty:
- Interaktywne muzyczne słoneczko z 3 melodyjkami.
- Piszczek - słoneczko.
- Ukryty kwiatek A – kuku.
- Gryzak. - Grzechotka żółwik.
- Lusterko dla zabaw na brzuszku i poznawania siebie.
- Szeleszczące elementy.

Matę w razie potrzeby łatwo można złożyć i przenieść w inne miejsce. Mata może być używana do przewijania dziecka.

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW:

1- 3 MIESIĄCE
W tych najwcześniejszych miesiącach życia dziecka, zabawka, dzięki skrzyżowanym pałąkom, tworzącym zamkniętą przestrzeń, koi je i uspokaja. Kolorowe, znajdujące się w zasięgu wzroku dziecka zabawki, stymulują ten zmysł.
ZABAWA:
Spróbuj umieścić swoje dziecko w Gimnastyce dla bobasa z pałąkami Słoneczny dzień. Niektóre dzieci czują się komfortowo i są zadowolone z przebywania na macie już od pierwszych dni swojego życia, inne preferując mniejsze przestrzenie, takie jak łóżeczko, będą zadowolone z przebywania na macie dopiero od 3 miesiąca życia. Jeżeli Twojemu dziecku podoba się przebywanie na macie, umil mu czas włączając muzyczne słoneczko. Duża zabawka może skupić uwagę dziecka oraz zachęcać je do patrzenia i słuchania.

2-4 MIESIĄCE:
Gimnastyka dla bobasa Słoneczny dzień stymuluje teraz dziecko ogólnie – gdy leży na pleckach, patrzy na zawieszone zabawki, wyciąga po nie rączki, uderza w nie. Od czasu do czasu dziecko uderzy w muzyczne słoneczko, ciesząc się dźwiękami, które zabawka wtedy wyda. Leżąc na brzuszku dziecko będzie ćwiczyło podnoszenie główki: patrząc w bezpieczne lusterko i gaworząc do swojego dziecięcego odbicia, obserwując kolorowe rysunki i wiele innych wiszących znajdujących się wokół niego zabawek.
ZABAWA:
- Połóż swoje dziecko na pleckach i zawieś kilka zabawek w zasięgu jego ręki, by mogło po nie sięgać i uderzać w nie.
- Od czasu do czasu kładź swoje dziecko na brzuszku w innych miejscach na macie – z twarzą skierowaną do wesołych obrazków znajdujących się na niej lub do lusterka. Zachęcisz je w ten sposób do pozostania na brzuszku oraz do podnoszenia główki i obserwowania stymulujących jego rozwój elementów.
- Aktywuj muzyczne słoneczko, pociągnij żabkę, zapiszcz piszczkiem itd. W ten sposób zwrócisz uwagę dziecka na dźwięki, które wydają i to, w jaki sposób działają.

4-6 MIESIĘCY
Zmysły dziecka rozwijają się, ma ono lepszą kontrolę nad swoim ciałem, dlatego będzie mogło w większym stopniu cieszyć się i wykorzystywać możliwości, jakie daje mu Gimnastyka dla bobasa Słoneczny dzień:
- radosne dźwięki, jakie wydają zabawki i mata stymulują zmysł słuchu
- kolorowe zabawki, rysunki i lusterko stymulują zmysł wzroku
- różna faktura materiału stymuluje zmysł dotyku
- gdy dziecko leży na brzuszku i patrzy w lusterko lub na rysunki na macie, wzmacnia mięśnie ramion (rozwój całego ciała)
- gdy dziecko leży na pleckach sprawnie łapie zabawki wiszące przed nim, uderza i potrząsa muzycznym słoneczkiem, by usłyszeć dźwięki, pociąga nogę żaby i obserwuje, jak drży (rozwój ruchów precyzyjnych)
- dziecko uczy się o związku przyczyna-skutek, bierze zabawki do buzi dla dalszego poszukiwania (kojarzenie)
- od około 5 miesiąca dziecko może bawić się w A-kuku – wykorzystując lusterko, które na drugiej stronie ma uśmiechniętą buźkę lub podnosząc kwiatek, by zobaczyć, co się pod nim znajduje (pojęcie stałości przedmiotu).
ZABAWA:
- od czasu do czasu zmień pozycję zabawek, by przyciągnąć uwagę dziecka i zachęcaj je do wyciągania rączek i łapania ich.
- pokaż dziecku rysunki przedstawiające postacie i inne elementy, z którymi może się bawić na macie (np. kwiatuszek, piszczek, lusterko)
- upewnij się, że muzyczne słoneczko i inne wiszące zabawki znajdują się w odległości pozwalającej Twojemu dziecku na łatwe sięganie po nie i zabawę nimi.

6 MIESIĘCY+
Dziecko potrafi już leżeć lub siedzieć na macie i obserwować rysunki oraz bawić się każdą zabawką albo innym elementem maty osobno. Dziecko potrafi podnosić, naciskać i ściskać zabawki lub inne elementy maty, by rozwijać swoje zmysły.
Cieszą je: dźwięki, obserwowanie i wrażenia. Dziecko ćwiczy umiejętność kojarzenia – rozumienie związków pomiędzy swoimi działaniami, a skutkami, jakie one wywołują oraz pojęcie stałości przedmiotu poprzez zabawę w A-kuku.
ZABAWA:
- zdejmij pałąki i pozostaw samą matę, jako miejsce do zabawy.
- zdejmij wszystkie zabawki z pałąków i daj je dziecku osobno do zabawy, by poznawało je rączkami i wkładając do buzi.
- pokaż dziecku postaci na macie, takie jak żabka, żółwik.


Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Mata nadaje się do prania w pralce.
Wymiary maty: 88x78cm
Zabawka wymaga 3 baterii AA/LR6 (1,5V) (nie załączone)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Numer katalogowy: TL12017075781


Zabawki - Numer handlowy: 48138

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny dzień?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny dzień możesz kupić za 164.00 zł. Cena Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny dzień jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 164.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny dzień?
Najniższy koszt przesyłki dla Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny dzień wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny dzień jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny dzień?
Gimnastyka dla bobasa Słoneczny Dzień firmy Tiny Love to interaktywna, pełna atrakcji mata rozwojowa z zachwycającą zabawką muzyczną w kształcie słoneczka.
Zabawki - Numer handlowy: 48121Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator