Zestaw ósemka LC58201 OU - Opis produktu

Seria zabawek Motorised z efektami dźwiękowymi. Zestaw ósemka, 28 elementów, z serii Motorised ze znanego wszystkim maluchom serialu Chuggington (w Polsce: Stacyjkowo). W zestawie: Wilson z wagonikiem, tunel, Wiola i komplet torów. Gumowe kółeczka na jednej z osi. Swobodnie obracające się koła podczas popychania. 6 realistycznych dźwięków.

Chuggington to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany wszystkim maluchom pod nazwą Stacyjkowo. Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Brewster, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony. Zabawki wykonane z wysokiej jakości plastiku. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach. Gumowe kółeczka na jednej z osi. Swobodnie obracające się koła podczas popychania. 5 realistycznych dźwięków.

Długość lokomotywy ok.11cm, wagonika ok.9cm.
Produkt nie zawiera baterii.
Zabawka może zawierać baterie testowe o niskiej pojemności. Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie nowych, w pełni sprawnych baterii 1szt. LR14/C - napęd i 2szt. baterii pastylkowych - dźwięki.
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC58201
Zabawki - Numer handlowy: 738201

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zestaw ósemka LC58201 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zestaw ósemka LC58201 OU możesz kupić za 79.00 zł. Cena Zestaw ósemka LC58201 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zestaw ósemka LC58201 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Zestaw ósemka LC58201 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zestaw ósemka LC58201 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zestaw ósemka LC58201 OU?
Zestaw ósemka z serii Motorised ze znanego wszystkim maluchom serialu Stacyjkowo (Chuggington).
Zabawki - Numer handlowy: 738201Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator