Lokomotywa jeżdżąca Super Ciuchcia LC58007 OU - Opis produktu

Seria zabawek Motorised. Lokomotywa Super Ciuchcia, samodzielnie jeżdżąca z efektami dźwiękowymi, na baterie, bohater znanego wszystkim maluchom serialu Chuggington (w Polsce: Stacyjkowo).

Chuggington to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany wszystkim maluchom pod nazwą Stacyjkowo.Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Brewster, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony. Zabawki wykonane z wysokiej jakości plastiku. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach. Gumowe kółeczka na jednej z osi. Swobodnie obracające się koła podczas popychania. 5 realistycznych dźwięków.

Długość produktu ok.11cm.
Produkt nie zawiera baterii.
Zabawka może zawierać baterie testowe o niskiej pojemności. Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie nowych, w pełni sprawnych baterii 1szt. LR14/C - napęd i 2szt. baterii pastylkowych - dźwięki.
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC58007
Zabawki - Numer handlowy: 73807Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Lokomotywa jeżdżąca Super Ciuchcia LC58007 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Lokomotywa jeżdżąca Super Ciuchcia LC58007 OU możesz kupić za 59.00 zł. Cena Lokomotywa jeżdżąca Super Ciuchcia LC58007 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Lokomotywa jeżdżąca Super Ciuchcia LC58007 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Lokomotywa jeżdżąca Super Ciuchcia LC58007 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Lokomotywa jeżdżąca Super Ciuchcia LC58007 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Lokomotywa jeżdżąca Super Ciuchcia LC58007 OU?
Lokomotywa Super Ciuchcia jeżdżąca, bohater znanego wszystkim maluchom serialu Stacyjkowo (Chuggington).
Zabawki - Numer handlowy: 73807Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator