Zawieszka Emilka LC27026 - Opis produktu

Zawieszka Emilka może stać się pierwszą przyjaciółką Twojego dziecka. Lalka pluszowa wykonana jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych.

Główne atrakcje zabawki:
- dźwięczna grzechotka w główce,
- grzechotka z kolorowymi kuleczkami w kształcie kwiatuszka, która jest wisiorkiem laleczki,
- 2 plastikowe kółeczka, wygodne do złapania rączką dziecka,
- sukienka i buciki wykonane z pięknych różnobarwnych tkanin o ciekawych wzorach podszyte warstwą szeleszczącego materiału.
Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Wielkość zabawki (bez uchwytu): ok. wys. 28cm, szer. 16cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27026

Zabawki - Numer handlowy: 87006

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Emilka LC27026?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Emilka LC27026 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Zawieszka Emilka LC27026 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Emilka LC27026?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Emilka LC27026 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Emilka LC27026 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Emilka LC27026?
Zawieszka Emilka firmy Lamaze może stać się pierwszą przyjaciółką Twojego dziecka. Lalka pluszowa posiada wiele elementów i funkcji edukacyjnych.
Zabawki - Numer handlowy: 87006Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator