Kąpielowa książeczka Horacy LC27505 - Opis produktu

Mięciutka, wodoodporna książeczka Lamaze powstała z myślą o najmłodszych dzieciach. Wykonana została z dużą dbałością o szczegóły, łączeniem różnych tekstur, zdecydowaną kolorystyką oraz walorami edukacyjnymi.
Kąpielowa książeczka posiada 8 kolorowych stron ze scenkami, na których dziecko poznaje sprytnego pirata Horacego. Bohater spędza wiele czasu na łodzi, a za przyjacół ma stworzonka morskie. Dzięki tej książeczce dziecko pozna świat fauny, może w wyobraźni wyszukać najlepsze miejsce na skarb razem z piratem oraz przeżywać prawdziwe, letnie przygody! Zabawka stymuluje wzrok, słuch i dotyk dziecka dzięki miękkim stronom, wyrazistym kolorom i dodatkowej atrakcji - piszczałce. Książeczka idealnie nadaje się do zabawy podczas kąpieli.

Funkcje książeczki:
- 8 kolorowych stron pobudzających wyobraźnię z przygodami piratem Horacym, wyspą i stworami morskimi,
- książeczkę wykonano z wodoodpornego, miękkiego materiału,
- łatwa w utrzymaniu czystości,
- posiada w środku niespodziankę - przycisk piszczałkę.

Wszystkie te elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy i aktywnego poznawania świata, pobudzając jego zmysły: dotyku, słuchu i wzroku.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary książeczki: ok. 15x15cm
Książeczka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: LC27505

Zabawki - Numer handlowy: 87078

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kąpielowa książeczka Horacy LC27505?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kąpielowa książeczka Horacy LC27505 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Kąpielowa książeczka Horacy LC27505 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kąpielowa książeczka Horacy LC27505?
Najniższy koszt przesyłki dla Kąpielowa książeczka Horacy LC27505 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kąpielowa książeczka Horacy LC27505 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kąpielowa książeczka Horacy LC27505?
Kąpielowa książeczka Lamaze wykonana jest z delikatnego w dotyku tworzywa i przedstawia morską przygodę Emilki. Posiada 8 stron i piszczek.
Zabawki - Numer handlowy: 87078Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator