Zawieszka Łoś LC27014 - Opis produktu

Sympatyczna zawieszka łosia z szaliczkiem. Zabawka została wykonana z miękkich materiałów: futerka i tkanin. Ciekawym elementem są rogi łosia, które są żółtymi, elastycznymi gryzaczkami.
W kopytkach łosia znajdują się grzechotka i dzwoneczek. Dodatkowo wydają one szeleszczące dźwięki. Do ogonka doczepione są kółeczka o zróżnicowanej powierzchni, które mogą pełnić funkcję gryzaczków łagodzących podrażnione w czasie ząbkowania dziąsełka.
Interesujące części zabawki rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce. Szeleszczące elementy, różne struktury i kolory zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłu wzroku, dotyku i słuchu. Dzięki temu zabawka nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój.
Zabawka jest wyposażona w uniwersalny uchwyt dzięki któremu można ją przymocować do wózka, łóżeczka, nosidełka, maty gimnastycznej czy też fotelika samochodowego.

Wymiary zabawki: ok. 22x5x7cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27014

Zabawki - Numer handlowy: 87021

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Łoś LC27014?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Łoś LC27014 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Zawieszka Łoś LC27014 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Łoś LC27014?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Łoś LC27014 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Łoś LC27014 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Łoś LC27014?
Sympatyczna zawieszka łosia z szaliczkiem. Zabawka została wykonana z miękkich materiałów: futerka i tkanin. Ciekawym elementem są rogi łosia, które są żółtymi, elastycznymi gryzaczkami.
Zabawki - Numer handlowy: 87021Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator