Piłeczka-słonik z dzwoneczkiem W9908 - Opis produktu

Pluszowa piłeczka w kształcie słonika z kolekcji Discover'n Grow seria Czuję to uniwersalna zabawka, która z pewnością przyniesie dziecku wiele radości przez długi czas.
Zabawna piłeczka do rzucania i turlania, które to czynności usprawniają zmysł dotyku i rozwijają zdolności manualne dziecka. Duże uszy od środka wyłożone szeleszczącym materiałem i obszyte satyną są idealne do chwytania. Pluszowy materiał i zabawna buzia sprawiają, że piłeczka jest miła w dotyku i wygląda bardzo sympatycznie. Nogi, trąba i ogon stanowią dodatkowe elementy, za które dziecko może łatwo chwytać piłkę, co sprawia, że rzucanie i łapanie daje dziecku jeszcze większą satysfakcję. Wszyty w środku dzwoneczek zapewnia zabawne efekty dźwiękowe, które zachęcają dziecko do aktywnej zabawy.

Fisher-Price to zabawki dla niemowląt i przedszkolaków dostosowane do wieku, możliwości i umiejętności Waszego dziecka. Wybierając jeden z produktów Fisher-Price możecie być pewni, że jest efektem pracy wielu ekspertów, został opracowany i zaprojektowany zgodnie z sugestiami rodziców i wybrany przez dzieci, które je sprawdziły i zaakceptowały.
Fisher-Price oferuje szereg zabawek i sprzętów, które zaprojektowano, by wspierać i pobudzać rozwój dziecka w każdym wieku i na każdym etapie, od codziennych postępów w rozbudzaniu zmysłów u noworodka, poprzez raczkowanie, po stawianie pierwszych kroków i w końcu naukę mówienia. od noworodka do niemowlaka, od niemowlaka do przedszkolaka - zabawki i wyposażenie Fisher-Price oferują dziecku zabawę dostosowaną do wieku, poziomu rozwoju i aktualnych potrzeb. Skorzystaj z tych symboli i etykiet, aby znaleźć zabawki i wyposażenie najlepiej odpowiadające potrzebom dziecka.

Wymiary opakowania: 14,5x14x15cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: W9908

Zabawki - Numer handlowy: 68065

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piłeczka-słonik z dzwoneczkiem W9908?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piłeczka-słonik z dzwoneczkiem W9908 możesz kupić za 36.00 zł. Cena Piłeczka-słonik z dzwoneczkiem W9908 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piłeczka-słonik z dzwoneczkiem W9908?
Najniższy koszt przesyłki dla Piłeczka-słonik z dzwoneczkiem W9908 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piłeczka-słonik z dzwoneczkiem W9908 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piłeczka-słonik z dzwoneczkiem W9908?
o
Zabawki - Numer handlowy: 68065Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator