Karuzelka z projektorem 3w1 FWR92 - Opis produktu

Karuzela z projektorem 3w1 z serii Ucz się i śmiej marki Fisher Price to sprawdzony model karuzelki, który rośnie wraz z dzieckiem. Sympatyczny szczeniaczek i jego siostrzyczka oraz małpka z chęcią będą towarzyszyć maleństwu podczas zasypiania przed popołudniową drzemką i nocnym spoczynkiem. Karuzelka wyposażona została w pluszowe zabawki, pozytywkę wygrywającą kołysanki w języku polskim oraz gwiezdny projektor. Funkcje te sprawią, że rytuał codziennego zasypiania stanie się prawdziwą przyjemnością. 
Czas użytkowania produktu został przedłużony, ponieważ dla starszego dziecka będzie można uruchamiać projektor. Możesz go wymontować i ustawić na nocnym stoliku obok dziecięcego łóżka, będzie wówczas pełnił funkcję nocnego światełka uspokajającego przed snem i będzie używany jako lampka nocna. Dobre skojarzenia i wypracowana rutyna zasypiania pozwolą na spokojny i bezpieczny sen. Z myślą o wygodzie i funkcjonalności sama karuzelka została wyposażona w wygodny uchwyt, który pozwoli ją w łatwy sposób zamontować przy dziecięcym wózku i użytkować również podczas spacerów — bawiąc i uspokajając. Pozytywkę wyposażono w pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu jedynie lekko uchylając drzwi, możesz ją włączyć lub wyłączyć nie rozbudzając przy tym maleństwa. Obejrzyj poniższe wideo, aby zapoznać się z zaletami oraz szczegółami karuzeli z projektorem 3w1 Fisher Price (wersja z misiami). Zobaczysz jak wiele zalet łączy jeden produkt: posłuchasz dźwięków i muzyki oraz obejrzysz piękny pokaz gwiazd emitowany przez projektor.

Funkcje produktu:
- muzyczna karuzelka 3w1 z maskotkami i projektorem,
- aż 30 minut muzyki: 12 melodyjek i piosenek, 3 różnymi odgłosami natury oraz białym szumem,
- kołysanki w języku polskim,
- pilot zdalnego sterowania,
- łatwy system mocowania do łóżeczka,
- klips pozwalający zawiesić karuzelkę z zabawkami przy wózku, czy foteliku,
- pluszowi przyjaciele ubrani w słodkie piżamki są gotowi do snu,
- możliwość wymontowania projektora i używania jako lampki nocnej,
- zapewnia bezpieczeństwo i zadowolenie podczas zasypiania,
- stymuluje wzrok, zachęca do aktywności,
- rozwija zdolności motoryczne,
- ćwiczy pamięć wzrokową,
- pomaga w nauce rozpoznawania kolorów.

Fisher-Price to zabawki dla niemowląt i przedszkolaków dostosowane do wieku, możliwości i umiejętności Waszego dziecka. Wybierając jeden z produktów Fisher-Price możecie być pewni, że jest efektem pracy wielu ekspertów, został opracowany i zaprojektowany zgodnie z sugestiami rodziców i wybrany przez dzieci, które je sprawdziły i zaakceptowały.

Fisher-Price oferuje szereg zabawek i sprzętów, które zaprojektowano, by wspierać i pobudzać rozwój dziecka w każdym wieku i na każdym etapie, od codziennych postępów w rozbudzaniu zmysłów u noworodka, poprzez raczkowanie, po stawianie pierwszych kroków i w końcu naukę mówienia. od noworodka do niemowlaka, od niemowlaka do przedszkolaka - zabawki i wyposażenie Fisher-Price oferują dziecku zabawę dostosowaną do wieku, poziomu rozwoju i aktualnych potrzeb. Skorzystaj z tych symboli i etykiet, aby znaleźć zabawki i wyposażenie najlepiej odpowiadające potrzebom dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymagane baterie: 4 x D (LR20), 2 x AAA (LR03), nie załączone.
Wymiary opakowania: 40,5x33x10cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: FWR92 

Zabawki - Numer handlowy: 68109

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Karuzelka z projektorem 3w1 FWR92?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Karuzelka z projektorem 3w1 FWR92 możesz kupić za 139.00 zł. Cena Karuzelka z projektorem 3w1 FWR92 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 139.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Karuzelka z projektorem 3w1 FWR92?
Najniższy koszt przesyłki dla Karuzelka z projektorem 3w1 FWR92 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Karuzelka z projektorem 3w1 FWR92 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Karuzelka z projektorem 3w1 FWR92?
Ta wielozadaniowa karuzela z projektorem 3w1 z atrakcjami w postaci rozgwieżdżonego nieba, kojącą muzyką, kołysankami, dźwiękami oraz szczeniaczkiem i przyjaciółmi w piżamkach. Pomoże uspokoić lub zabawić maluszka, a dzięki funkcjonalności sprawdzi się w wielu sytuacjach. Posłuży jako karuzelka do łóżeczka dla niemowlaka, projektor świetlny albo jako karuzelka-zabawka do wózka podczas spaceru.
Zabawki - Numer handlowy: 68109Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator