Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52 - Opis produktu

Leżaczek-bujaczek Tropikalny las to produkt dla dzieci do 18kg. Rośnie wraz z dzieckiem, ponieważ łatwo go przekształcić z fotelika dla niemowlęcia w bujaczek dla starszego dziecka. Nic, tylko się bujać! Dodatkowo rozkładana podpórka stabilizuje krzesełko dla starszaka, aby produkt mógł posłużyć również jako pierwsze krzesełko do karmienia. Oparcie z możliwością ustawienia w 2-pozycjach. Posiada uspokajające wibracje oraz zdejmowany łuk z 2 zabawkami. Obie zawieszki są odczepiane, dzięki czemu można się nimi bawić w dowolnym miejscu. Kolorowe małpki mają różne funkcje: jedna obrotową kuleczkę, a druga koraliki do przesuwania, a uchwyt może również służyć jako gryzaczek. Przebywanie w leżaczku ma wpływ na rozwój zmysłów, daje poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia oraz zachęca do zwiększania sprawności ruchowej na różnych etapach rozwojowych. Siedzisko wykonane z materiału łatwego do czyszczenia, z możliwością prania w pralce, zgodnie z instrukcją.
 
Funkcje produktu:
- wyjmowany pałąk z 2 uroczymi zabawkami,
- 2 pozycje oparcia o różnym nachyleniu,
- blokada bujania,
- kojące wibracje,
- 3-punktowy pas bezpieczeństwa,
- możliwość prania w pralce poszycia siedziska.

Fisher-Price to zabawki dla niemowląt i przedszkolaków dostosowane do wieku, możliwości i umiejętności Waszego dziecka. Wybierając jeden z produktów Fisher-Price możecie być pewni, że jest efektem pracy wielu ekspertów, został opracowany i zaprojektowany zgodnie z sugestiami rodziców i wybrany przez dzieci, które je sprawdziły i zaakceptowały.
Fisher-Price oferuje szereg zabawek i sprzętów, które zaprojektowano, by wspierać i pobudzać rozwój dziecka w każdym wieku i na każdym etapie, od codziennych postępów w rozbudzaniu zmysłów u noworodka, poprzez raczkowanie, po stawianie pierwszych kroków i w końcu naukę mówienia. od noworodka do niemowlaka, od niemowlaka do przedszkolaka - zabawki i wyposażenie Fisher-Price oferują dziecku zabawę dostosowaną do wieku, poziomu rozwoju i aktualnych potrzeb. Skorzystaj z tych symboli i etykiet, aby znaleźć zabawki i wyposażenie najlepiej odpowiadające potrzebom dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: ok.54x39x9cm
Wymagana 1 bateria typu LR20 1.5V (nie załączono).
Fotelik na biegunach dla niemowląt (pozycja półleżąca) - maksymalna waga do 9kg.
Bujaczek dla starszych dzieci (pozycja siedziaca) - maksymalna waga do 18kg.
Nr katalogowy: CBF52

Zabawki - Numer handlowy: 68108

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52 możesz kupić za 179.00 zł. Cena Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 179.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52?
Najniższy koszt przesyłki dla Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52?
Leżaczek-bujaczek Tropikalny las to produkt dla dzieci do 18kg. Rośnie wraz z dzieckiem, ponieważ łatwo go przekształcić z fotelika dla niemowlęcia w bujaczek dla starszego dziecka. Nic, tylko się bujać! 2 odczepiane zabawki na łuku, wibracje, 2-stopnowe oparcie i pasy bezpieczeństwa to dodatkowe funkcje fotelika.
Zabawki - Numer handlowy: 68108Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator