Leżaczek bujaczek Tropikalny las do 18kg CBF52 - Opis produktu

Leżaczek-bujaczek Tropikalny las to produkt dla dzieci do 18kg. Rośnie wraz z dzieckiem, ponieważ łatwo go przekształcić z fotelika dla niemowlęcia w bujaczek dla starszego dziecka. Nic, tylko się bujać! Dodatkowo rozkładana podpórka stabilizuje krzesełko dla starszaka, aby produkt mógł posłużyć również jako pierwsze krzesełko do karmienia. Oparcie z możliwością ustawienia w 2-pozycjach. Posiada uspokajające wibracje oraz zdejmowany łuk z 2 zabawkami. Obie zawieszki są odczepiane, dzięki czemu można się nimi bawić w dowolnym miejscu. Kolorowe małpki mają różne funkcje: jedna obrotową kuleczkę, a druga koraliki do przesuwania, a uchwyt może również służyć jako gryzaczek. Przebywanie w leżaczku ma wpływ na rozwój zmysłów, daje poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia oraz zachęca do zwiększania sprawności ruchowej na różnych etapach rozwojowych. Siedzisko wykonane z materiału łatwego do czyszczenia, z możliwością prania w pralce, zgodnie z instrukcją.
 
Funkcje produktu:
- wyjmowany pałąk z 2 uroczymi zabawkami,
- 2 pozycje oparcia o różnym nachyleniu,
- blokada bujania,
- kojące wibracje,
- 3-punktowy pas bezpieczeństwa,
- możliwość prania w pralce poszycia siedziska.

Fisher-Price to zabawki dla niemowląt i przedszkolaków dostosowane do wieku, możliwości i umiejętności Waszego dziecka. Wybierając jeden z produktów Fisher-Price możecie być pewni, że jest efektem pracy wielu ekspertów, został opracowany i zaprojektowany zgodnie z sugestiami rodziców i wybrany przez dzieci, które je sprawdziły i zaakceptowały.
Fisher-Price oferuje szereg zabawek i sprzętów, które zaprojektowano, by wspierać i pobudzać rozwój dziecka w każdym wieku i na każdym etapie, od codziennych postępów w rozbudzaniu zmysłów u noworodka, poprzez raczkowanie, po stawianie pierwszych kroków i w końcu naukę mówienia. od noworodka do niemowlaka, od niemowlaka do przedszkolaka - zabawki i wyposażenie Fisher-Price oferują dziecku zabawę dostosowaną do wieku, poziomu rozwoju i aktualnych potrzeb. Skorzystaj z tych symboli i etykiet, aby znaleźć zabawki i wyposażenie najlepiej odpowiadające potrzebom dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: ok.54x39x9cm
Wymagana 1 bateria typu LR20 1.5V (nie załączono).
Fotelik na biegunach dla niemowląt (pozycja półleżąca) - maksymalna waga do 9kg.
Bujaczek dla starszych dzieci (pozycja siedziaca) - maksymalna waga do 18kg.
Nr katalogowy: CBF52

Zabawki - Numer handlowy: 68108

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator