Duży zestaw Cargo 45el. LC58205 OU - Opis produktu

Seria zabawek Motorised z efektami dźwiękowymi. Duży zestaw cargo, 45 elementów z serii Motorised ze znanego wszystkim maluchom serialu Chuggington (w Polsce: Stacyjkowo).
W skład zestawu wchodzą m.in.:
- jeżdżąca lokomotywa Wilson,
- wagon towarowy,
- 2 beczki,
- most i wieża z zegarem,
- peron towarowy ze specjalnym torem do zatrzymywania pociągu,
- 2 zwrotnice,
- tory nadziemne i wsporniki,
- balustrady.

Chuggington to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany wszystkim maluchom pod nazwą Stacyjkowo. Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Brewster, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony. Zabawki wykonane z wysokiej jakości plastiku. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach.

Długość lokomotywy 11cm, wagonika 9cm.
Produkt nie zawiera baterii.
Zabawka może zawierać baterie testowe o niskiej pojemności. Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie nowych, w pełni sprawnych baterii 1szt. LR14/C - napęd i 2szt. baterii pastylkowych - dźwięki.
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC58205
Zabawki - Numer handlowy: 738205

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Duży zestaw Cargo 45el. LC58205 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Duży zestaw Cargo 45el. LC58205 OU możesz kupić za 170.00 zł. Cena Duży zestaw Cargo 45el. LC58205 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 170.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Duży zestaw Cargo 45el. LC58205 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Duży zestaw Cargo 45el. LC58205 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Duży zestaw Cargo 45el. LC58205 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Duży zestaw Cargo 45el. LC58205 OU?
Duży zestaw Cargo z serii Motorised ze znanego wszystkim maluchom serialu Stacyjkowo (Chuggington). Zawiera 45 elementów.
Zabawki - Numer handlowy: 738205Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator