Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go - Opis produktu

Kompaktowa karuzela - zawieszka, którą można zabrać ze sobą. Umili czas maleństwu gdziekolwiek będzie przebywało. Idealna jako zabawka do wózka.

Karuzelka posiada 4 zawieszki:
- dzwoneczek, który wydaje delikatny, kojący dzwięk,
- grzechoczącą piłeczkę,
- gwiazdkę z bezpiecznym lusterkiem oraz
- ślimaczka z grzechoczącymi kółeczkami,

Karuzelka jest łatwa do złożenia. Po złożeniu zajmuje mało miejsca i z łatwością zmieści się w torebce.
Sposób składania zabezpiecza ją przed uszkodzeniem podczas transportu. Łatwy montaż za pomocą klipsa pozwala na wygodne zawieszenie zabawki w wybranym miejscu.

Tiny Love jest uznaną, wielokrotnie nagradzaną firmą, której zabawki rozwojowe zdobyły międzynarodowe zaufanie wśród rodziców. Jest to możliwe dzięki temu, iż firmę tą budują ludzie, którzy sami są rodzicami. Stała współpraca z ekspertami i szeroko zakrojone badania pozwalają jej na ciągły rozwój, by tworzyć coraz lepsze, pięknie zaprojektowane zabawki rozwojowe. Twoje dzieci z pewnością je pokochają.
Tiny Love stawia na najwyższą jakość wykonania oraz naukę i rozwój poprzez zabawę. Stąd szeroka oferta produktów, dostosowana do danego etapu rozwoju dziecka, pozwalająca na rozwój jego zmysłów i inteligencji emocjonalnej, wzmacniania umiejętności poznawcze, motoryczne i wiele więcej.
Wszystkie produkty Tiny Love spełniają najostrzejsze normy Europejskie i Amerykańskie w tym normy jakości, bezpieczeństwa i nietoksyczności.

Wymiary (z uchwytem): 31 cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: TL1109100458R
Zabawki - Numer handlowy: 48162

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go możesz kupić za 48.00 zł. Cena Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 48.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go?
Najniższy koszt przesyłki dla Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go?
Kompaktowa karuzela - zawieszka, którą można zabrać ze sobą. Umili czas maleństwu gdziekolwiek będzie przebywało. Idealna jako zabawka do wózka.
Zabawki - Numer handlowy: 48162Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Witam! zamówiona karuzela właśnie do mnie przyszła i jest rewelacyjna! Moja 3-miesięczna córeczka od razu się nią zainteresowała o zaczęła chwytać za zabawki. Serdecznie polecam :)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator