Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 - Arktyczna kraina - Opis produktu

Karuzela Magiczna z projektorem - Arktyczna kraina z kolekcji Polar Wonders™ Collection wyświetla obrazki na górnej części karuzeli, a kiedy dziecko jest już nieco starsze można zdemontować karuzelę i pozostawić pozytywkę z projektorem obrazków na suficie. Dla starszych dzieci karuzela będzie pełniła funkcję gwieździstej lampki nocnej. W ten sposób magiczna karuzela rośnie razem z dzieckiem dostosowując się do kolejnych etapów jego rozwoju. Muzyka, projekcja i błogie rozgwieżdżone światło nocne koją niemowlęta i małe dzieci przed snem, zapewniając im znajome widoki i dźwięki pomagając stworzyć wieczorny rytuał. Wysokiej jakości projektor, piękny wygląd i słodkie zwierzątka, które zachwycają w ciągu dnia i uspokajają maleństwo w nocy.

Funkcje karuzeli:
- jeden produkt na 3 etapy rozwoju:
1 etap: od 0 do 5 miesięcy służy jako karuzela z baldachimem oraz słodkimi, kolorowymi 3 zabawkami: sarenką, polarnym lisem i pingwinem, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a także jako projektor do wyświetlania obrazków,
2 etap: od 5 do 18 miesięcy użytkowana jest gównie pozytywka z wysokiej jakości projektorem; obracające się o 180 stopni obrazki oraz zróżnicowana muzyka z pewnością zainteresują dziecko, szczególnie że będzie ono mogło samodzielnie włączyć efekty poprzez przyciśnięcie przycisków na bazie zabawki,
3 etap: powyżej 18 miesięcy to lampka nocna z projektorem z gwieździstym niebem, którą stawiamy obok łóżeczka,
- różne warianty muzyczne w 3 kategoriach: muzyka klasyczna, kołysanki i dźwięki natury to zawarte w 9 relaksujących melodiach,
- czas trwania muzyki to 30 minut ciągłej muzyki,
- regulacja głośności,
- przycisk wyciszenia,
- projekcja obrazu na czaszy baldachimu (dla młodszych dzieci),
- projekcja obrazu na suficie - dla starszych dzieci,
- funkcja nocnej lampki - gwieździste niebo.

Wskazówki rozwojowe:
Ruch zwierzątek zamocowanych na karuzeli sprawia, że dziecko skupia swoją uwagę na jednym przedmiocie, rozwijając w ten sposób zdolność koncentracji.
0-1 miesiąc życia
Pozwól dziecku cieszyć się delikatnym światłem emanującym z poruszających się zabawek - pomoże to rozwijać maluchowi zmysł wzroku.
5m+
Kiedy czas użytkowania karuzeli się skończy, możesz usunąć baldachim i zabawki a zostawić tylko pozytywkę. Wkrótce dziecko nauczy się jak samodzielnie ją włączyć, zwiększając tym samym swoje poczucie niezależności.
18m+
Funkcja lampki nocnej dla dzieci nie lubiących zasypiać/spać w ciemności w swoim pokoju. Delikatne światło w formie pięknego gwieździstego nieba zapewni spokojny sen.

Funkcje rozwojowe karuzeli:
- rozwój emocjonalny i społeczny:
Inteligencja emocjonalna Obejmuje wszystkie umiejętności związane z emocjami i interakcjami z innymi osobami. Umiejętności te kształtują nasz charakter, wzbogacają naszą osobowość i pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. Rozwój emocjonalny i społeczny rozwijają: zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć.
- rozwój logicznego myślenia:
Inteligencja logiczna jest zdolnością łączenia poszczególnych elementów oraz informacji. Logiczne myślenie rozwijają zabawki takie jak puzzle czy klocki. Rozwijają, pomysłowość, umiejętności porządkowania, wnioskowania i rozwiązywania problemów.
- rozwój ruchów całego ciała:
Ruchy całego ciała są możliwe, dzięki grupie dużych mięśni odpowiedzialnych za poruszanie. Mięśnie te umożliwiają dziecku podnoszenie główki, przewracanie się na brzuszek, raczkowanie, siadanie i chodzenie. Rozwój dużych mięśni rozpoczyna się już w pierwszych tygodniach życia dziecka.
- rozwój ruchów precyzyjnych:
Motoryka mała to ruchy precyzyjne, takie jak: chwytanie przedmiotów dwoma palcami, przebieranie palcami stóp, ruchy warg albo języka w celu posmakowania lub zbadania różnych przedmiotów.
- rozwój umiejętności artystycznych:
Inteligencja artystyczna jest zdolnością do uczenia się o kolorach, kształtach, formach oraz umiejętnością rysowania linii, rozróżniania muzyki i rytmu, rozumienia proporcji i perspektyw. Zabawki o wyrazistych kolorach, książeczki, kolorowanki, zabawki muzyczne,sortery pomagają w rozwoju tej umiejętności.
- rozwój wyobraźni i kreatywności:
Wyobraźnia daje nam możliwość tworzenia tego, co fizycznie nie istnieje: obrazów, idei, myśli i uczuć. Dzięki kreatywności, możemy urzeczywistniać marzenia oraz rozwijać zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i rozwiązywania problemów.
- rozwój zmysłów:
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Pobudzanie zmysłów dziecka pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania bogatych i precyzyjnych informacji z otoczenia. To dlatego tak bardzo ważne jest zapewnienie każdemu maluchowi odpowiedniej stymulacji na poszczególnych etapach jego rozwoju. 


Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Rozmiary karuzeli: ok. 47x54x30 cm
Wymiary opakowania: 41x12x34 cm
Produkt wymaga 4 baterii LR14 1.5V (brak w zestawie).
Numer katalogowy: TL1305806830R
Zabawki - Numer handlowy: 48264

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 - Arktyczna kraina?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 - Arktyczna kraina możesz kupić za 219.00 zł. Cena Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 - Arktyczna kraina jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 219.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 - Arktyczna kraina?
Najniższy koszt przesyłki dla Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 - Arktyczna kraina wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 - Arktyczna kraina jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 - Arktyczna kraina?
Karuzela Magiczna Arktyczna kraina z projektorem wyświetla obrazki na górnej części karuzeli, następnie można zdemontować baldachim i pozostawić pozytywkę z projektorem obrazków na suficie. Dla starszych dzieci karuzela będzie pełniła funkcję gwieździstej lampki nocnej.
Zabawki - Numer handlowy: 48264Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator