Pierwsi przyjaciele - Pterodactyl 87362 OU OU - Opis produktu


Poznaj mieszkańca prehistorycznego świata - dinozaura Pterodactyl z kolekcji pierwsi przyjaciele firmy Tolo. Właśnie szykuje się do dalekiego lotu.
Pozwól dziecku odkryć jego atrakcje oraz ustawiać go w różnych pozycjach. Użyj wyobraźni i zobacz jak wspaniale można się bawić w prehistorycznym świecie w połączeniu z innymi produktami z tej serii.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Posiada ruchome elementy: głowa i nogi.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Miękkie skrzydła w kontrastującym kolorze.
Stoi samodzielnie.
Łatwy do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 9.9cm x 6.35cm x 6.35cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 87362/87382

Zabawki - Numer handlowy: 21206

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Pterodactyl 87362 OU OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Pterodactyl 87362 OU OU możesz kupić za 17.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Pterodactyl 87362 OU OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Pterodactyl 87362 OU OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Pterodactyl 87362 OU OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Pterodactyl 87362 OU OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Pterodactyl 87362 OU OU?
Poznaj mieszkańca prehistorycznego świata - dinozaura Pterodactyl z kolekcji pierwsi przyjaciele firmy Tolo. Właśnie szykuje się do dalekiego lotu. Pozwól dziecku odkryć jego atrakcje oraz ustawiać go w różnych pozycjach.
Zabawki - Numer handlowy: 21206Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator