Łańcuszek koników 87250 OU - Opis produktu


Klasyczna zawieszka z konikami do łóżeczka lub wózka dziecięcego pobudzająca zmysły wzroku i słuchu. Zabawki na łańsuszku obracają się, bujają i delikatnie grzechoczą. Zdecydowane, kontrastujące kolory i sympatyczne postaci stymulujące wzrok, to dodatkowy atut tej zawieszki.
Wygodne zaczepy ułatwiają jej przymocowaniew dowolnym miejscu.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania dźwięków,
- słuchania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 7,5x2x43cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 87250

Zabawki - Numer handlowy: 21086

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Łańcuszek koników 87250 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Łańcuszek koników 87250 OU możesz kupić za 23.00 zł. Cena Łańcuszek koników 87250 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Łańcuszek koników 87250 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Łańcuszek koników 87250 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Łańcuszek koników 87250 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Łańcuszek koników 87250 OU?
Klasyczna zawieszka z konikami do łóżeczka lub wózka dziecięcego pobudzająca zmysły wzroku i słuchu. Zabawki na łańsuszku obracają się, bujają i delikatnie grzechoczą. Zdecydowane, kontrastujące kolory i sympatyczne postaci stymulujące wzrok, to dodatkowy atut tej zawieszki.
Zabawki - numer katalogowy 87190Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator