Pierwsi przyjaciele - Tolek budowniczy z taczką 89999 OU - Opis produktu

Tolek budowniczy ma dziś ciężką pracę do wykonania, musi przewieźć taczką materiały budowlane ze składu na miejsce pracy. Figurką i taczką można się bawić łącznie lub oddzielnie. Rączki taczki można włożyć w dołeczki znajdujące się w dłoniach Tolka budowniczego, tak aby mógł nią "jechać".To świetna postać mająca wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról. Tą figurką można się bawić nie tylko w mieście, ale i w wielu innych sytuacjach - wszystko zależy od przygód, które wymyślicie. Łatwa do postawienia w różnych pozycjach.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Tolek budowniczy ma ruchomy kask, którą można przekręcać, aby uzyskać inny wygląd postaci.
Posiada ruchome elementy: głowa, ręce i nogi oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Może "prowadzić" taczkę dzięki możliwości połączenia zabawek.
Bezpieczny podczas ząbkowania.
Stoi samodzielnie.
Łatwy do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 16.2cm x 7.6cm x 15.1cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 89999

Zabawki - Numer handlowy: 21354

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Tolek budowniczy z taczką 89999 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Tolek budowniczy z taczką 89999 OU możesz kupić za 35.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Tolek budowniczy z taczką 89999 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Tolek budowniczy z taczką 89999 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Tolek budowniczy z taczką 89999 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Tolek budowniczy z taczką 89999 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Tolek budowniczy z taczką 89999 OU?
Tolek budowniczy ma dziś ciężką pracę do wykonania, musi przewieźć taczką materiały budowlane ze składu na miejsce pracy. Figurką i taczka można się bawić łącznie lub oddzielnie.
Zabawki - Numer handlowy: 21354Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator