Marakas 89655 OU - Opis produktu


Ten żółto-czerwony marakas to świetny pierwszy instrument dla dziecka. Łatwy w obsłudze, wręcz intuicyjny. Wydaje delikatny dźwięk grzechotania przy potrząsaniu. Idealny do wprowadzenia dziecka w świat dźwięków i rytmu. Dzięki dużemu uchwytowi z miękkimi gumowymi wypustkami będzie dziecku bardzo wygodnie go trzymać, a nawet użyć jako gryzak podczas ząbkowania.
Na początku pozwól dziecku obejrzeć zabawkę i obserwuj jego reakcje. Czy dziecko zgadnie, jak wydobyć dźwięk z marakasa? Jeśli nie, wytłumacz co ma zrobić, ale bez pokazywania tej czynności własnoręcznie, przekonasz się czy Twoje dziecko zrozumie werbalne wskazówki.
Jeśli mu się uda, pochwal go i podpowiedz jak za pomocą marakasa stworzyć odpowiedni rytm. Możesz zaklaskać lub pokazać jak to zrobić, używając zabawki. Dalej z pewnością nastąpi eksplozja twórczości dziecka podczas tworzenia nowych dźwięków.
Zachęcaj dziecko do eksperymentowania z dźwiękami. Wystukuj razem z dzieckiem nowe rytmy, aby rozwijało swoje umiejętności muzyczne.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 18 x 12.2 x 8.4cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89655

Zabawki - Numer handlowy: 21390

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Marakas 89655 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Marakas 89655 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena Marakas 89655 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Marakas 89655 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Marakas 89655 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Marakas 89655 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Marakas 89655 OU?
Ten żółto-czerwony marakas to świetny pierwszy instrument dla dziecka. Łatwy w obsłudze, wręcz intuicyjny. Wydaje delikatny dźwięk grzechotania przy potrząsaniu. Idealny do wprowadzenia dziecka w świat dźwięków i rytmu.
Zabawki - Numer handlowy: 21390Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator