Pingwin wieża 93108 OU - Opis produktu


Pluszowy, kolorowy pingwin wieża wieża posiada 4 części do złożenia i wybiera się na plażę. Wykonany jest z wysokiej jakości pluszu oraz innych materiałów o różnych strukturach i fakturach, które pozwalają rozbudzić zmysły dziecka poprzez dotyk. Ma szeleszczący dzobek i ogonek. Na różnych częściach ma naszyte domino wraz z wyhaftowanymi cyferkami, co już od najwcześniejszych dni zapoznaje dziecko z liczbmi poprzez kojarzenie. Kółko z kaczuszką oraz jedna nóżka posiadają w środku piszczki, natomiast w główce pingwinka znajduje się delikatny dzwoneczek. Małą rybkę - grzechotkę można przyczepić do podstawy zabawki na rzepa. Ma też zabawne okulary, którymi są bezpieczne lustereczka. Cały pingwinek zapakowany jest w estetyczną, przeźroczystą torebkę foliową z kolorowymi uszkami i wykończeniami, zapinaną na rzepa.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wysokość zabawki ok. 28cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnai narodzin.

Nr katalogowy: 93108

Zabawki - Numer handlowy: 21183

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pingwin wieża 93108 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pingwin wieża 93108 OU możesz kupić za 110.00 zł. Cena Pingwin wieża 93108 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 110.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pingwin wieża 93108 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pingwin wieża 93108 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pingwin wieża 93108 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pingwin wieża 93108 OU?
Pluszowy, kolorowy pingwin wieża, którego poszczególne fragmenty można układać w piramidkę. Wykonany jest z wysokiej jakości pluszu oraz innych materiałów o różnych strukturach i fakturach. Każda część - kółko zawiera różne dodatkowe niespodzianki.
Zabawki - Numer handlowy: 21183Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator