Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU

23,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU - Opis produktu


Świat jak z westernu, nadchodzi Tolek kowboj. To świetna postać mająca wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról. Tą figurką można się bawić nie tylko na farmie, ale i w wielu innych sytuacjach - wszystko zależy od przygód, które wymyślicie. Łatwa do postawienia w różnych pozycjach.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Tolek kowboj ma ruchomy kapelusz, którą można przekręcać, aby uzyskać inny wygląd postaci.
Posiada ruchome elementy: głowa, ręce i nogi oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Bezpieczny podczas ząbkowania.
Stoi samodzielnie.
Łatwy do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 8cm x 6cm x 12cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy:89605/89607

Zabawki - Numer handlowy: 21340

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU możesz kupić za 23.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Tolek kowboj 89605 OU?
Świat jak z westernu, nadchodzi Tolek kowboj. To świetna postać mająca wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról. Tą figurką można się bawić nie tylko na farmie, ale i w wielu innych sytuacjach.
Zabawki - Numer handlowy: 21340Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator