Trąbka 89653 OU - Opis produktu


Trututu - ten dźwięk dziecku nigdy się nie nudzi. Ta trąbka w intensywnych i pięknych kolorach jest łatwa w obsłudze. Dzięki dużemu uchwytowi będzie dziecku bardzo wygodnie ją trzymać, wprost zachęcając do zagrania na tym instrumencie. Naciskając przyciski można zagrać 3 różne dźwięki.
Na początku pozwól dziecku obejrzeć zabawkę, może samo odkryje do czego służy? Następnie pokaż, jak wygodnie trzymać uchwyt w sposób ułatwiający granie na trąbce. Jeśli maluch sam nie wpadnie na to, aby dmuchnąć w odpowiednią część zabawki, pokaż mu jak wydobyć muzykę z instrumentu. Zwróć uwagę na to, jak uzyskać różne dźwięki.
Używaj prostych słów, takich jak: przyciskać, pchać, dmuchać, przytrzymać jednocześnie zachęcając dziecko do prób. Jeśli osiągnie sukces, pochwal jego osiągnięcie. Zachęcaj dziecko do eksperymentowania z dźwiękami. Jeśli nadaży się taka okazja pokaż dziecku, jak wyglądają prawdziwe trąbki.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 16,5 x 18 x 10cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89653

Zabawki - Numer handlowy: 21389

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Trąbka 89653 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Trąbka 89653 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena Trąbka 89653 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Trąbka 89653 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Trąbka 89653 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Trąbka 89653 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Trąbka 89653 OU?
Trututu - ten dźwięk dziecku nigdy się nie nudzi. Ta trąbka w intensywnych i pięknych kolorach jest łatwa w obsłudze. Dzięki dużemu uchwytowi będzie dziecku bardzo wygodnie ją trzymać wprost zachęcając do zagrania na tym instrumencie. Naciskając przyciski można zagrać 3 różne dźwięki.
Zabawki - Numer handlowy: 21389Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator