Pierwsi przyjaciele - Polarny zaprzęg 87422 OU - Opis produktu


Zestaw, który kojarzy się od razu z polarną wyprawą. Polarny zaprzęg ciągnięty przez psa husky wiezie Tolka eskimosa. Na saniach jest jeszcze miejsce dla drugiego pasażera. Rączki sań można włożyć w dołeczki znajdujące się w dłoniach Tolka eskimosa, tak aby połączyć zabawki. Specjalna uprząż pasuje do pieska i można bawić się w ciągnięcie sań przez husky. Pod spodem sanek znajdują się kółeczka dzięki którym pojazd może być wygodnie ciągnięty lub pchany. Przeciągnij sanie po podłodze do tyłu, a po puszczeniu zobaczysz jak jadą same. To świetny komplet mający wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról. Zachęca do rozpoczęcia zabawy w odgrywanie ról.

Jeden z podstawowych elementów do kolekcji!
W komplecie znajdują się: Tolek eskimos, piesek huski szary, sanie, uprząż.
Na saniach zmieszczą się dwie postacie z serii Pierwsi przyjaciele.
Sanie z napędem typu "naciągnij i puść".
Mogą być również prowadzone rączką dziecka. Posiadają mało widoczne, łatwo toczące się koła.
Tolek eskimos ma piszczek na brzuszku wraz z pieskiem posiadają ruchome elementy.
Wydają terkoczący dźwięk.
Stoją samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 87422

Zabawki - Numer handlowy: 21370

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Polarny zaprzęg 87422 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Polarny zaprzęg 87422 OU możesz kupić za 79.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Polarny zaprzęg 87422 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Polarny zaprzęg 87422 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Polarny zaprzęg 87422 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Polarny zaprzęg 87422 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Polarny zaprzęg 87422 OU?
Polarny zaprzęg ciągnięty przez psa husky wiezie Tolka eskimosa. Wygodne łączenie elementów w czasie zabawy. Sanie z napędem typu "naciągnij i puść", mogą być też prowadzone rączką dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 21370Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator