Pingwin na wakacjach 93146 OU

Oszczędzasz

-17 %

Promocja

95,00 zł

79,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Pingwin na wakacjach 93146 OU - Opis produktu


Kolorowy pluszowy pingwinek chętnie przeżyje z nami każdą przygodę. Wykonany jest z wysokiej jakości pluszu oraz innych materiałów o różnych strukturach i fakturach, które pozwalają rozbudzić zmysły dziecka poprzez dotyk.
Najchętniej wybrałby się teraz na plażę. Jest przygotowany na taką wyprawę, ma ręcznik i wiaderko (z bezpiecznym lusterkiem), a nawet koło ratunkowe z kaczuszką. Z przodu w kieszonce ma rybkę, która po pociągnięciu wibruje, natomiast jego lody waniliowe z haftowanymi "bakaliami" można wyjmować i przyczepiać za pomocą rzepa. Ma szeleszczący dziobek i ogonek. Jedna nóżka ma w środku piszczek, a druga grzechotkę, natomiast w główce pingwinka znajduje się delikatny dzwoneczek. Ma też zabawne okulary, którymi są bezpieczne lustereczka.
Wysokość zabawki ok. 43cm.
Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wysokość zabawki ok. 43cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 93146

Zabawki - Numer handlowy: 21353

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pingwin na wakacjach 93146 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pingwin na wakacjach 93146 OU możesz kupić za 79.00 zł. Cena Pingwin na wakacjach 93146 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pingwin na wakacjach 93146 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pingwin na wakacjach 93146 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pingwin na wakacjach 93146 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pingwin na wakacjach 93146 OU?
Kolorowy pluszowy pingwinek chętnie przeżyje z nami każdą przygodę. Wykonany jest z wysokiej jakości pluszu oraz innych materiałów o różnych strukturach i fakturach, które pozwalają rozbudzić zmysły dziecka poprzez dotyk.
Zabawki - Numer handlowy: 21353Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator