Pierwsi przyjaciele - Ponton polarny 87411 - Opis produktu


Fantastyczny ponton polarny w intensywnych kolorach pasujących do serii polarnej Pierwsi przyjaciele! Można bawić się nim w wodzie podczas kąpieli, ale dzięki ukrytym pod spodem kółeczkom również puszczać go po podłodze.

Jeden z podstawowych elementów do kolekcji!
Ponton polarny umili czas podczas kąpieli w wannie.
Koła pod spodem pozwalają mu na płynny ruch poza wodą. Zachęć dziecko do popychania go, obserwowania ruchu i raczkowania za nim wyobrażając sobie wyprawę w polarną.
W zestawie z autem jest jedna postać z serii polarnej - Tolek eskimos.
Tolek eskimos posiada ruchome części: głowa, nogi i ręce oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Stoi samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 87411

Zabawki - Numer handlowy: 21371

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Ponton polarny 87411?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Ponton polarny 87411 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Ponton polarny 87411 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Ponton polarny 87411?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Ponton polarny 87411 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Ponton polarny 87411 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Ponton polarny 87411?
Fantastyczny ponton polarny w intensywnych kolorach pasujących do serii polarnej Pierwsi przyjaciele! Można bawić się nim w wodzie podczas kąpieli, ale dzięki ukrytym pod spodem kółeczkom również puszczać go po podłodze.
Zabawki - Numer handlowy: 21371Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator