Pierwsi przyjaciele - Pierwszy samochód Toli 89615 OU - Opis produktu


Musisz szybko gdzieś pojechać? Zapraszamy do zabawy pierwszym samochodem w cudownym fioletowym kolorze z kwiatuszkami! To wersja auta dla dziewczynki. Po umieszczeniu Toli w samochodzie słychać odgłos uruchamianego silnika, światełka zaczynają świecić i pojazd rusza przed siebie. Po przejechaniu kilku metrów auto zatrzymuje się, zapalają się czerwone światełka stopu i rozlega się radosny śmiech dziecka. Użyj wyobraźni i zobacz jak wspaniale można się bawić w połączeniu z innymi produktami z kolekcji Pierwsi przyjaciele.
Zabawki Tolo wykonane są z doskonałej jakości plastiku nie odpryskującego podczas upadku, dlatego są trwale i bezpieczne dla dziecka. Polecamy ten produkt jako pierwszą zabawkę - samochód dla dziecka.

Jeden z podstawowych elementów do kolekcji!
Samochód Toli w kolorze fioletowym z napędem, dźwiękami i światełkami.
Może być również prowadzony rączką dziecka. Ma łatwo toczące się koła.
Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie auta przez dziecko.
Pod spodem samochodu znajduje się włącznik on/off.
W zestawie z autem jest jedna postać - Tola.
Tola posiada ruchome części: głowa, nogi i ręce oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Stoi samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- poznawania związków przyczynowo-skutkowych
- zapamiętywania,
- rozwiązywania problemów,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 23cm x 14.5cm x 13cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 89615

Zabawki - Numer handlowy: 21314Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Pierwszy samochód Toli 89615 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Pierwszy samochód Toli 89615 OU możesz kupić za 109.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Pierwszy samochód Toli 89615 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Pierwszy samochód Toli 89615 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Pierwszy samochód Toli 89615 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Pierwszy samochód Toli 89615 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Pierwszy samochód Toli 89615 OU?
Świetny pierwszy samochód dla Twojego dziecka o designie dla dziewczynki.Trwały, bezpieczny z dźwiękiem i światełkami. Może sam jeździć lub być prowadzony rączką malucha.
Zabawki - Numer handlowy: 21314Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator