Klepsydra 86440 OU - Opis produktu


Bardzo ciekawa grzechotka przyciągająca uwagę poprzez kolor, ruch i dźwięk. Obserwuj jak w przeźroczystej klepsydrze przesypują się kolorowe kuleczki. Można nią turlać po podłodze lub stole wsłuchując się w szum przemieszczających się barwnych ziarenek. Dodatkowo na jednym z końców zabawki znajduje się przycisk w kształcie gwiazdki, który po przyciśnięciu wydaje dźwięk piszczałki.
Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- słuchania,
- bezpieczne podczas ząbkowania,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 5.7cm x 5.7cm x14.3cm(dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 86440

Zabawki - Numer handlowy: 21380

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Klepsydra 86440 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Klepsydra 86440 OU możesz kupić za 30.00 zł. Cena Klepsydra 86440 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 30.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Klepsydra 86440 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Klepsydra 86440 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Klepsydra 86440 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Klepsydra 86440 OU?
Bardzo ciekawa grzechotka przyciągająca uwagę poprzez kolor, ruch i dźwięk. W przeźroczystej klepsydrze przesypują się kolorowe kuleczki. Można nią turlać po podłodze wsłuchując się w szum przemieszczających się kuleczek. Dodatkowo zaopatrzona w piszczek.
Zabawki - Numer handlowy: 21380Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator