Pierwsi przyjaciele - Pojazd safari 86565 OU - Opis produktu


Czas na wycieczkę pojazdem safari! Po umieszczeniu Tolka safari w samochodzie słychać odgłos uruchamianego silnika, światełka zapalają się i samochód rusza przed siebie. Po przejechaniu kilku metrów auto zatrzymuje się, zapalają się czerwone światełka stopu i rozlega się radosny śmiech dziecka.

Jeden z podstawowych elementów do kolekcji!
Pojazd safari z napędem, dźwiękami i światełkami.
Może być również prowadzony rączką dziecka. Ma łatwo toczące się koła.
Oprócz kierowcy można zabrać na przejażdżkę jeszcze 2 postacie.
Pod spodem samochodu znajduje się włącznik on/off.
W zestawie z autem jest jedna postać z serii safari - Tolek.
Tolek safari posiada ruchome części: głowa, nogi i ręce oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Stoi samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 25x15x17cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 86565

Zabawki - Numer handlowy: 21210

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Pojazd safari 86565 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Pojazd safari 86565 OU możesz kupić za 89.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Pojazd safari 86565 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 89.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Pojazd safari 86565 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Pojazd safari 86565 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Pojazd safari 86565 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Pojazd safari 86565 OU?
Czas na wycieczkę pojazdem safari! Po umieszczeniu Tolka safari w samochodzie słychać odgłos uruchamianego silnika, światełka zapalają się i samochód rusza przed siebie.
Zabawki - Numer handlowy: 21210Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator