Aktywne piłeczki 9079 - Opis produktu

Aktywne piłeczki to komplet 5 barwnych kulek. Każda z nich jest inna.
Trzy piłeczki są przeźroczyste, a w środku 2 z nich znajdują się: obrotowe buźki zwierzątek oraz turlająca biedronka, a w trzeciej zielony labirynt z koralikami. Pozostałe 2 wzory to piłeczki składające się z kolorowych okręgów pełnych lub z przerwami, o różnych strukturach powierzchni, które po przekręceniu zabawnie klikają.
Wielkość piłeczek jest odpowiednia do wygodnego chwytania przez dziecko. Zestaw 5 piłeczek zapewni wspaniałą zabawę w turlanie, przewożenie w autach, wrzucanie i wyjmowanie ich z pojemniczków ćwicząc koordynację wzrokowo-ruchową.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wielkość piłeczki, średnica ok. 6 cm
Numer katalogowy: 9079

Zabawki - numer handlowy: 66254

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Aktywne piłeczki 9079?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Aktywne piłeczki 9079 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Aktywne piłeczki 9079 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Aktywne piłeczki 9079?
Najniższy koszt przesyłki dla Aktywne piłeczki 9079 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Aktywne piłeczki 9079 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Aktywne piłeczki 9079?
Aktywne piłeczki to komplet 5 barwnych kulek. Każda z nich jest inna. Zestaw ten zapewni wspaniałą zabawę w turlanie, przewożenie w autach, wrzucanie i wyjmowanie ich z pojemniczków ćwicząc koordynację wzrokowo-ruchową.
Zabawki - Numer handlowy: 66254Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator