Huśtawka Słonik Brigth Starts 6866 - Opis produktu

Śliczna niebieska huśtawka Słonik z możliwością włączenia 6 łagodnych melodii i uspakajających dźwięków z regulacją głośności. Na łuku dołączonego do huśtawki zaczepione są: zabawa grzechotka, wodny gryzaczek oraz bezpieczne lusterko - niebieski słonik. Konstrukcja huśtawki jest bardzo stabilna, posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji, a nóżki wyposażone są w antypoślizgowe podkładki.

Huśtawka posiada 6 prędkości bujania. Dodatkową zaletą jest cicha praca silnika i jej rozmiar dostosowany nawet do niewielkich powierzchni. Huśtawkę można łatwo złożyć i zabrać ze sobą w każdą podróż. Również montaż i demontaż łuku z zabawkami nie będzie stanowił problemu.

Pokrowiec jest wykonany z wysokiej jakości miękkiego materiału: przód - 65% poliester, 35% bawełna, tył - 65% poliester, 35% bawełna obwódka - 100% poliester, podszewka - 100% poliester. Można go prać w pralce w temperaturze 30 stopni.
Huśtawka do prawidłowego działania wymaga baterii 4 x LR14 (nie są załączone).
Wymiary opakowania: 59 x 40 x 12 cm. Waga huśtawki w oryginalnym opakowaniu ok. 4,7 kg.
Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.
Huśtawka przeznaczona jest dla dzieci do 9 kg wagi.
Nr katalogowy: 6866
Zabawki - Numer handlowy: 66118

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Huśtawka Słonik Brigth Starts 6866 ?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Huśtawka Słonik Brigth Starts 6866 możesz kupić za 229.00 zł. Cena Huśtawka Słonik Brigth Starts 6866 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 229.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Huśtawka Słonik Brigth Starts 6866 ?
Najniższy koszt przesyłki dla Huśtawka Słonik Brigth Starts 6866 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Huśtawka Słonik Brigth Starts 6866 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Huśtawka Słonik Brigth Starts 6866 ?
Śliczna niebieska huśtawka dla dziecka Słonik z możliwością włączenia 6 łagodnych melodii i uspakajających dźwięków z regulacją głośności oraz z łukiem z zabawkami. Konstrukacja bardzo stabilna i bezpieczna.
Zabawki - Numer handlowy: 66118Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator