Pluszowy szczeniak 11781 OU - Opis produktu

Pluszowy szczeniak Bright Starts to niesamowicie urocza i milutka w dotyku zabawka. Oprocz funkcji klasycznej przytulanki ten piesek skrywa wiele niespodzianek. Uwielbia głaskanie po brzuszku - jego delikatne przyciśnięcie uruchamia zabawne dźwięki i melodie, a mocniejsze sprawia, że jego duże uszka podnoszą się! W ten sposób szczeniaczek bawi się z dzieckiem w popularne "a-kuku". Taka zabawa sprawia wiele radości i głośnego śmiechu, szczególnie w okresie od 3 do 9 miesiąca życia.

Funkcje produktu:
- urocza pluszowa przytulanka przeznaczona dla maluszków już od dnia narodzin,
- przyciścij lekko brzuszek, a uruchomisz zabawne odgłosy i śmieszne chichoty,
- przyciśnij mocno brzuszek z obu stron lub z jednej, a zobaczysz jak za duże uszka podnoszą się do góry, razem lub pojedyńczo - jeszcze nigdy zabawa w "a-kuku" nie była tak wspaniała!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Prodykt wymaga 3 baterii AG-13/LR44 1.5V (załączono, nie wymienne).
Wymiary produktu: ok. 23,5x15x12cm.
Numer katalogowy: 11781
Huśtawka - Numer handlowy: 66475

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pluszowy szczeniak 11781 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pluszowy szczeniak 11781 OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena Pluszowy szczeniak 11781 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pluszowy szczeniak 11781 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pluszowy szczeniak 11781 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pluszowy szczeniak 11781 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pluszowy szczeniak 11781 OU?
Pluszowy szczeniak Bright Starts to niesamowicie urocza i milutka w dotyku zabawka ze wspaniałą funkcją zabawy w "a-kuku". Przyciśnięcie brzuszka uruchamia zabawne odgłosy i sprawia, że jego ciut za duże uszy podnoszą się i widać buźkę szczeniaczka.
Leżaczki - Numer handlowy: 66475Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator