Toluś bobas w kołysce 89618 OU - Opis produktu


Mały dzidziuś razem z kołyską do kompletu rodzinki TOLO! Bobas w kołysce może być bujany. Mały Toluś wydaje terkocący dźwięk przy poruszaniu głową, rączkami i nóżkami.To świetna postać mająca wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról. Zabawka rozwija więzi emocjonalne dziecka, bo pozwala na odgrywanie roli rodzica lub opiekuna maleństwa.
Zabawka łatwa do postawienia w różnych pozycjach.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Toluś bobas to słodki maluszek.
Można go pobujać w kołysce.
Posiada ruchome elementy: głowa, ręce i nogi.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Bezpieczny podczas ząbkowania.
Stoi samodzielnie.
Łatwy do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 4cm x 5.5cm x 9cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 89618

Zabawki - Numer handlowy: 21132

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Toluś bobas w kołysce 89618 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Toluś bobas w kołysce 89618 OU możesz kupić za 39.00 zł. Cena Toluś bobas w kołysce 89618 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Toluś bobas w kołysce 89618 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Toluś bobas w kołysce 89618 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Toluś bobas w kołysce 89618 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Toluś bobas w kołysce 89618 OU?
Teraz w rodzinie Tolo jest mały Toluś! Można go pobujać w kołysce.
Zabawki - Numer handlowy: 21132Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator