Radyjko pozytywka 89230 - Opis produktu


Dwustronne, kolorowe radyjko pozytywka na ekranie, którego przesuwają się kolorowe obrazki podczas grającej melodyjki. Posiada włącznik/wyłącznik oraz specjalne pokrętło do uruchomienia pozytywki. Melodia jest miła dla ucha. Zabawka nie wymaga baterii! Dodatkową atrakcją jest duży żółty przycisk - piszczek.
Radyjko z łatwością można przymocować do łóżeczka lub w dowolnym miejscu dzięki paskowi z rzepem tak, aby było w zasięgu rączki dziecka. Ma również wygodną rączkę do samodzielnego noszenia przez dziecko.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania struktur materiałów,
- bezpieczne podczas ząbkowania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok. 19,5x6,5x17,5cm
Numer katalogowy: 89230

Zabawki - Numer handlowy: 21191/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Radyjko pozytywka 89230?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Radyjko pozytywka 89230 możesz kupić za 51.00 zł. Cena Radyjko pozytywka 89230 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 51.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Radyjko pozytywka 89230?
Najniższy koszt przesyłki dla Radyjko pozytywka 89230 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Radyjko pozytywka 89230 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Radyjko pozytywka 89230?
Dwustronne, kolorowe radyjko pozytywka na ekranie, którego przesuwają się kolorowe obrazki podczas grającej melodyjki. Wygodny uchwyt, pasek z rzepem do zawieszenia oraz piszczek to dodatkowe atrakcje zabawki.
Zabawki - Numer handlowy: 21191/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator