Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko 60539 - Opis produktu

Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko to kolorowe centrum rozrywki 2w1, które można długo użytkować! Niektóre elementy mogą być wzajemnie wykorzystywane, co oszczędzi miejsce w domu. W komplecie znajduje się urocza mata ozdobiona żabką i pszczółkami. Specjalne zaczepy umożliwiają przymocowanie do niej pałąka oraz dwóch zabawek, które następnie wykorzystamy podczas aktywności dziecka w krzesełku zabaw. Ten muzyczny łuk ze światełkami i zabawkami zainteresuje dziecko pokazem tańczącego światła i muzyki. Oferuje trzy tryby działania:
1) tylko światło, gdy potrzebujesz trochę ciszy,
2) tryb aktywacji przez dziecko, który włącza się w wyniku ruchu dziecka,
3) tryb automatyczny, umożliwia włączenie światełek i muzyki na czas do 20 minut.
Kiedy dziecko podrośnie może zająć wygodną pozycję przy drugiej zabawce - stoliku zabaw. Krzesełko zabaw HIP-HOP to wspaniale centrum zabaw, które dostarczy małemu odkrywcy mnóstwo zabawy i radości. Siedzisko obraca się o 360 stopni, dzięki czemu dziecko ma dostęp do wszystkich zamieszczonych zabawek. Dodatkowo zabawka rośnie razem z dzieckiem, gdyż wysokość krzesełka jest regulowana (3 pozycje). Pod stopami malucha jest innowacyjna powierzchnia, która doskonale sprawdza się podczas pierwszych prób skakania. Praktyczne stacje oferują mnóstwo zajęć! Znajdziemy na nich wesołego żółwia z obrotowym grzechoczącym brzuszkiem i holograficznym elementem w środku, gryzaczek w kształcie listka, biedronkowy walec, który przy obracaniu wydaje grzechoczące dźwięki, żabkę-bączka, która po naciśnięciu wprawia w ruch znajdujące się w środku kuleczki oraz zabawną piramidkę-pszczółkę z kolorowymi pierścieniami zamiast tułowia. Lekki pałąk możemy dołączyć także do stoliczka, aby światło i muzyka mogły towarzyszyć dziecku podczas zabawy w krzesełku. Urocze słoneczko znajdujące się w centralnym punkcie pałąka jest zarazem bezpiecznym lustereczkiem do samopoznania, z policzkami, które świecą i migają w rytm muzyki! Pętelki umożliwiają doczepienie do stoliczka innych zabawek malucha!

Wszystkie zabawki są w pięknych kolorach i łatwe do utrzymania w czystości.
Siedzisko krzesełka jest wykonane z miłego w dotyku i miękkiego materiału, który można prać w pralce.
Mata przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin, krzesełko dla dzieci samodzielnie siedzących – powyżej 6 miesiąca życia o masie ciała nieprzekraczającej 11kg.
Wymaga 2 baterii AAA (nie są załączone).
Wymiary krzesełka: ok.72x72x84 cm.
Numer katalogowy: 60539

Zabawki - Numer handlowy: 66432

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko 60539?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko 60539 możesz kupić za 389.00 zł. Cena Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko 60539 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 389.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko 60539?
Najniższy koszt przesyłki dla Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko 60539 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko 60539 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko 60539?
Zestaw krzesełko zabaw HIP-HOP i mata słoneczko to kolorowe centrum rozrywki 2w1, które można długo użytkować! Niektóre elementy mogą być wzajemnie wykorzystywane, co oszczędzi miejsce w domu. Dostarczy małemu odkrywcy mnóstwo zabawy i radości. Pod stopami malucha jest innowacyjna powierzchnia do bujania.
Zabawki - Numer handlowy: 66432Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator