Mata z tunelem Patrick KA10657 - Opis produktu

Mata z tunelem Patrick została stworzona dla niemowląt, które właśnie uczą się poruszać. Mięciutka i przytulna mata sprawia, że raczkowanie jest zabawne i wygodne.
Górna część maty tworzy namiot - tunel, przez który dziecko może raczkować.
Na samej macie znajdują się piękne grafiki i kolory, które dodatkowo zapoznają dziecko ze znakami cyfr. We wcześniejszym okresie życia mata może być również użyta jako miarka wzrostu, a w późniejszym jako zabawny kocyk do skakania po liczbach.
W komplecie znajduje się również śliczna, wisząca pluszowa zabawka, którą dziecko może grzechotać podczas leżenia na plecach. Głowa pieska Patricka to wspaniała, miękka poduszka do przytulania.Propozycje zabaw od 0 do 9 miesiąca życia:
- Czerwona głowa pieska Patricka jest wykonana z miękkich i wygodnych materiałów, idealna do wykorzystania jako poduszka i miła przytulanka. Aktywność- zmysły.
- Pozwól dziecku leżeć na plecach oraz obserwować wiszącą zabawkę i jej otoczenie. Aktywność- zmysły.
- W gąsienicy jest grzechotka, potrząśnij nią, aby przyciągnąć uwagę dziecka i obserwuj jego reakcję na dźwięki. Aktywność - zmysły, motoryka duża.
- Potrząśnij gąsienicą, aby dziecko usłyszało dźwięki. Zachęcą one dziecko do sięgnięcia po zabawkę. Ruch ten ćwiczy górne mięśnie dziecka trenując jednocześnie umiejętności motoryczne. Aktywność - zmysły, motoryka duża.
- Połóż matę na ziemi oraz na niej, równo od dołu, dziecko. Dzięki temu łatwo możesz zmierzyć długość ciała dziecka. Aktywność - motoryka duża.
- Dziecko może chwytać zabawkę oraz potrząsać nią, aby usłyszeć grzechotanie. Trenuje umiejętności chwytania i trzymania. Aktywność - motoryka mała.
- Dziecko może dotykać i łapać wstążki zwisające z zabawki, żeby poczuć ich fakturę i nauczyć się chwytu "pęsetowego" stymulując rozwój zmysłów . Aktywność - zmysły, motoryka mała.

Propozycje zabaw od 6 do 15 miesiąca życia:
- Potrząśnij grzechotką, przed dzieckiem, aby zachęcić je do raczkowania w kierunku zabawki. Aktywność - zmysły, motoryka duża.
- Rozstaw tunel po środku maty, aby raczkowanie było zabawniejsze. Aktywność - motoryka duża, emocje, poczucie własnej wartości.
- Rozstaw tunel na końcu maty, aby raczkowanie było dłuższe. Możesz postawić tunel za głową pieska, tak aby przejście przez dodatkową przeszkodę stanowiło większe wyzwanie. Aktywność - motoryka duża, emocje, poczucie własnej wartości.
- Użyj poduszki Patrick do zapoznania dziecka z częściami twarzy: głowa, uszy, nos, oczy, usta. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Użyj barwnych grafik na macie, wskazując i mówiąc odpowiednie barwy, aby nauczyć dziecko kolorów. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Naucz dziecko liczb od 1 do 9 używając wzorów cyfr na macie. Aktywność - umiejętności logiczne.

Propozycje zabaw od 12 do 24 miesiąca życia:
- Powiedz cyfrę i zachęć dziecko do pokazania jej na macie. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Trzymaj lub zawieś matę pionowo za dzieckiem, aby je zmierzyć, gdy stoi samodzielnie. Aktywność - motoryka duża.
- Użyj obrazków owadów na macie, aby nauczyć dziecko ich nazw. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Zachęć dziecko, aby chodziło po kołach z numerami na macie. Następnie zachęć je do głośnego mówienia właściwych numerów w momencie, gdy staje nóżką na daną cyfrę (od 1 do 9 i 9 do 1). Powtarzanie tej zabawy pomoże mu nauczyć się liczyć do przodu i do tyłu. Aktywność - motoryka duża, umiejętności logiczne, poczucie własnej wartości.
- Zachęć dziecko, do wykorzystania miarki na macie. Przykładając różne przedmioty pokazuj dziecku jaką mają długość na miarce. Zmierzcie gąsieniczkę i inną zabawkę np. samochód. Zapytaj dziecko, która z zabawek jest dłuższa. Aktywność - umiejętności logiczne, poczucie własnej wartości.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary maty: 48x119cm, tunel: 44x55x49cm
Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: KA10657

Zabawki - Numer handlowy: 46001


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata z tunelem Patrick KA10657?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata z tunelem Patrick KA10657 możesz kupić za 129.00 zł. Cena Mata z tunelem Patrick KA10657 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 129.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata z tunelem Patrick KA10657?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata z tunelem Patrick KA10657 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata z tunelem Patrick KA10657 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata z tunelem Patrick KA10657?
Mata z tunelem Patrick została stworzona dla niemowląt, które właśnie uczą się poruszać. Mięciutka i przytulna mata sprawia, że raczkowanie jest zabawne i wygodne. Górna część maty tworzy namiot - tunel, przez który dziecko może raczkować. Na samej macie znajdują się piękne grafiki i kolory, które dodatkowo zapoznają dziecko ze znakami cyfr.
Zabawki - Numer handlowy: 46001Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator