Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754 - Opis produktu

Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami firmy Bright Starts to rewelacyjna, duża przestrzeń do zabawy dla rozwijającego się dziecka. Do zestawu dołączona została torba z uśmiechniętym lwem, w której kryje się mnóstwo kolorowych piłeczek. Dzięki temu zabawa zyskuje zupełnie nowy wymiar! W jednej zabawce stworzono wiele możliwości zabawy dla starszego dziecka 35 kolorowymi kulkami ćwiczącymi zręczność, precyzję oraz koordynację.
Unikalna konstrukcja maty pozwala na konfigurację ułożenia dostosowaną do potrzeb dziecka, jak również może stanowić barierę dla zwierząt domowych czy rodzeństwa. Matę można rozłożyć na kilka sposobów, a po odłączeniu pałąków stanie się świetnym kocykiem do zabawy. Miłe uzupełnienie spędzonego na macie czasu stanowić będą również atrakcje w postaci: 12 zabawek, światła i muzyki.

Dziecko może się na niej bawić na 5 sposobów:
- w bezpiecznym kojcu, wysokość ścianek bocznych to ok. 21cm,
- leżąc na pleckach, bawiąc się zabawkami i spędzając aktywnie czas,
- leżąc na brzuszku, używając poduszeczki lub nie - może ćwiczyć mięśnie oraz oglądać buzię w lusterku lub wrzucać piłeczki przez dziurki na ściance maty,
- po zdemontowaniu pałąków, bawić się na siedząco zabawkami przymocowanymi do pętelek na macie, poznając zwierzątka, a także bawiąc się grającym słonikiem,
- do przekręcania się na boczki i do pierwszych prób raczkowania.

Piękna kolorystyka połączona z ciekawymi obrazkami ze świata zwierząt zainteresuje dziecko i będzie stymulować zmysły wzroku i dotyku. Muzyka i światło oraz ciekawe zabawki to dodatkowe atuty maty.
Elektroniczny słonik to jedna z atrakcyjniejszych zabawek. Może zostać uruchomiony poprzez aktywność dziecka lub przez rodzica. Zamontowany na połączeniu pałąków znajduje się w centrum zainteresowania podczas zabawy na macie, a dzięki paskom z rzepami łatwo go można umieścić w innym miejscu lub np. w łóżeczku. Muzyka i światło uruchamiane jest na około 20 minut.
W komplecie znajduje się również poduszeczka o łukowatym kształcie. Jest pomocna przede wszystkim przy zabawach na brzuszku, ale może stanowić wsparcie dla leżącego na boczku maluszka lub podczas pierwszych prób siedzenia. Dzięki umieszczonym po zewnętrznej stronie poduszeczki pętelkom z łatwością można doczepić do niej zabawki, które zaciekawią dziecko i przedłużą czas ćwiczeń na brzuszku.
Na jednym z pałąków umieszczone jest bezpieczne lusterko, którego wysokość można regulować.

Dziecko do zabawy ma do dyspozycji aż 12 zabawek:
- muzyczno-świetlny słonik działający po uruchomieniu ok. 20 minut,
- 35 piłeczek,
- poduszeczka do ćwiczeń brzuszka w intensywnych kolorach i ciekawych wzorach,
- materiałowy tukan w kontrastujących kolorach z grzechotką,
- bezpieczne lusterko,
- brązowa małpka, która jest jednocześnie grzechotką i gryzakiem z barwnymi koralikami o różnych kształtach do obracania,
- 3 materiałowe zawieszki w różnych kształtach z interesującymi obrazkami zwierząt i graficznymi wzorami oraz niespodziankami do odkrycia: piszczek, grzechotka i szeleszcząca,
- 2 elastyczne gryzaczki w kształcie listków,
- łatwą do chwytania grzechotkę w kształcie chmurki z barwnymi koralikami w środku,
Zabawki można zawiesić wykorzystując kolorowe kółeczka znajdujące się w komplecie.

Mata wykonana jest z miękkiego materiału wysokiej jakości - można ją prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest wygodna w transporcie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymaga 3 szt. baterii AA/LR6 (nie załączono).
Wymiary maty po rozłożeniu: ok. 113x100x46cm, kojec:71x59cm, wys. ścianki bocznej: 21cm.
Wymiary opakowania: 70x60x10cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 10754
Zabawki - Numer handlowy: 66354

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754 możesz kupić za 345.00 zł. Cena Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 345.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754?
Najniższy koszt przesyłki dla Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754?
Mata plac zabaw z 35 piłeczkami to rewelacyjna, duża przestrzeń do zabawy, którą można zamienić w przytulny kojec dla malucha, a także zająć zręcznościową zabawą kulkami starsze dziecko. To aż 12 zabawek, w tym słonik zapewniający 20 minut światła i muzyki.
Zabawki - Numer handlowy: 66354Opinie klientów

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, co ważne rośnie wraz z dzieckiem i ma mnóstwo interesujących dodatków. Warto wydać więcej by być zadowolonym z produktu. Ta interaktywna mata ma dużo zabawek, jest kolorowa, wielofunkcyjna i najważniejsze :) dziecko jest nią zachwycone.

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Różnica w cenie w porównaniu ze zwykłą matą jest niewielka, a dziecko ma mnóstwo zabawy. Matę można złożyc tak że bez pałąków zmieści się do reklamówki, więc można ją zabrać wszędzie. Wykonana starannie, piękny kolorowy materiał. W skład zestawu wchodzi 5 zabawek, bezpieczne lusterko oraz grający słoń. Jest miejsce na przyczepienie dodatkowych zabawek. Mata rośnie wraz z dzieckiem. Polecam

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Naprawdę warto wydać trochę więcej. Kupione dla dziewczynki. Mnóstwo dodatków pełno piłeczek grzechotek itd małpka jako pozytywka sprawdza się świetnie można ja przypiąć również do innych rzeczy np. do wózka.Wydaje bardzo miłe dźwięki. Powiem tak bardzo dobrze wydane pieniądze. Minusów na tą chwile nie stwierdzam.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator