Popboblocs Holownik Bobbiego KA10646 - Opis produktu

Pojazdy Popbo już tu są! Holownik Bobbiego wykonany jest z delikatnych gumowych klocków, które są idealne dla małych dzieci. Dzięki temu, że klocki są miękkie nadają się do zabawy dla dzieci już od 6 miesiąca życia.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, natępnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje nazwy pojazdów, kolory, zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: puszczanie auta po podłodze, a także wskazywanie i nazywanie szczegółów twarzy na figurce misia Bobbiego (oczy, uszy, nos i usta). Może zamieniać miejscami klocek z tyłu auta, umieszczając na jego miejscu misia. Klockami można bawić się również w wodzie, uprzyjemniając czas kąpieli.
Dostępne są również inne wzory: autobus szkolny, radiowóz policyjny, betoniarkę oraz samochód straży pożarnej. Bądź kreatywny i zbuduj hybrydę używając różnych części samochodów.
Posiadając więcej elementów z serii Popbo Blocks można układać jeżdżące"pociągi" o różnych kolorach i kształtach lub budować wysokie wieże. Można również urządzać wyścigi samochodów i bawić się w opowiadanie historyjek oraz odgrywać je. To dodatkowe, ograniczone jedynie wyobraźnią dziecka, fantastyczne możliwości zabawy.

Popbo Blocs to miękkie, plastikowe klocki w nasyconych kolorach o ciekawych wzorach przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych. Unikalny system łączenia kocków Popbo ułatwia dzieciom zabawę w ich łączenie i rozdzielanie oraz jest doskonałym narzędziem szkoleniowym rozwijającym ich zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzanie kreatywności. Popbo Blocs to najlepsze miękkie klocki dla najmłodszych!
Klocki Popbo Blocs zostały uznane Zabawką Roku 2013 w rankingu zabawek przeprowadzonych przez serwis Zabawkowicz.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 7,5x10x12cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10646

Zabawki - Numer handlowy: 46004


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Popboblocs Holownik Bobbiego KA10646?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Popboblocs Holownik Bobbiego KA10646 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Popboblocs Holownik Bobbiego KA10646 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Popboblocs Holownik Bobbiego KA10646?
Najniższy koszt przesyłki dla Popboblocs Holownik Bobbiego KA10646 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Popboblocs Holownik Bobbiego KA10646 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Popboblocs Holownik Bobbiego KA10646?
Pojazdy Popbo już tu są! Holownik Bobbiego wykonany jest z delikatnych gumowych klocków, które są idealne dla małych dzieci. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych.
Zabawki - Numer handlowy: 46004Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator