Lalka malowanka Wayne KA10690 - Opis produktu

Lalka malowanka Wayne to wspaniały towarzysz dla dziecka. Opieka i przytulanie lalki uczy dziecko rozwijać dobre relacje międzyludzkie. Ta laleczka jest niezwykła również dlatego, że dziecko może samodzielnie "ubrać" ją w zależności od swojego pomysłu na dany dzień. Co więcej, każdego dnia może być to inny pomysł na ubranie!
Wystarczy wziąć wodny pisak i pomalować lub zrobić wzorki na tułowiu i bucikach lalki. Gdy wyschnie, wzorek znika i można zacząć zabawę od nowa. W komplecie znajdują się 2 pisaki, jeden za pomocą którego narysujemy cienkie linie, a drugi do grubych linii.
Zachęć dziecko do zaprojektowania stroju tematycznego: np. w domu, strój sportowy, ubranie do szkoły lub na przyjęcie. Malowanie strojów ćwiczy zdolności manualne i motoryczne, a w szczególności pozwala na trening prawidłowego chwytania i trzymania mazaka.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 15x23,5x4cm
Produkt dla dzieci od 3 lat.
Nr katalogowy: KA10690

Zabawki - Numer handlowy: 46098


Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator