Lalka malowanka Wayne KA10690 - Opis produktu

Lalka malowanka Wayne to wspaniały towarzysz dla dziecka. Opieka i przytulanie lalki uczy dziecko rozwijać dobre relacje międzyludzkie. Ta laleczka jest niezwykła również dlatego, że dziecko może samodzielnie "ubrać" ją w zależności od swojego pomysłu na dany dzień. Co więcej, każdego dnia może być to inny pomysł na ubranie!
Wystarczy wziąć wodny pisak i pomalować lub zrobić wzorki na tułowiu i bucikach lalki. Gdy wyschnie, wzorek znika i można zacząć zabawę od nowa. W komplecie znajdują się 2 pisaki, jeden za pomocą którego narysujemy cienkie linie, a drugi do grubych linii.
Zachęć dziecko do zaprojektowania stroju tematycznego: np. w domu, strój sportowy, ubranie do szkoły lub na przyjęcie. Malowanie strojów ćwiczy zdolności manualne i motoryczne, a w szczególności pozwala na trening prawidłowego chwytania i trzymania mazaka.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 15x23,5x4cm
Produkt dla dzieci od 3 lat.
Nr katalogowy: KA10690

Zabawki - Numer handlowy: 46098


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Lalka malowanka Wayne KA10690?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Lalka malowanka Wayne KA10690 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Lalka malowanka Wayne KA10690 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Lalka malowanka Wayne KA10690?
Najniższy koszt przesyłki dla Lalka malowanka Wayne KA10690 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Lalka malowanka Wayne KA10690 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Lalka malowanka Wayne KA10690?
Lalka malowanka Wayne jest niezwykła dlatego, że dziecko może samodzielnie "ubrać" ją w zależności od swojego pomysłu na dany dzień. Wystarczy wziąć wodny pisak i pomalować lub zrobić wzorki na tułowiu i bucikach lalki. W komplecie znajdują się 2 pisaki.
Zabawki - Numer handlowy: 46098Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator