Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka KA10748 - Opis produktu

Zestaw Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka wykonany jest z wysokiej jakości plastikowych klocków, które pasują do miękkich klocków z tej serii. W komplecie znajduje się 25 elementów w różnych kształtach, 2 miękkie figurki: księżniczki i rycerza oraz dodatkowe karty, które mogą posłużyć jako tło do zabawy. Dziecko będzie się wspaniale bawiło budując baśniowy świat, wyimaginowane budowle i stworzenia, może także odgrywać role i tworzyć różne historie rozwijając wyobraźnię. Zestaw jest kompatybilny ze wszystkimi zestawami zabawek z kolekcji Popbo Blocs.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, następnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje kolory, sortuje wg wzoru, zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: rozpoznawanie części ciała, a także wskazywanie i nazywanie szczegółów twarzy na figurkach (oczy, uszy, nos i usta). Może zamieniać miejscami klocki sprawdzając co powstanie i ucząc się prawidłowo łączyć postaci i kolory. Klockami można bawić się również w wodzie, uprzyjemniając czas kąpieli.
Klocki z serii Popbo Blocks pasują do siebie. Posiadając więcej elementów z serii Popbo Blocks można budować wysokie wieże. Można również urządzać wyścigi samochodów i bawić się w opowiadanie historyjek oraz odgrywać je. To dodatkowe, ograniczone jedynie wyobraźnią dziecka, fantastyczne możliwości zabawy.

Popbo Blocs to miękkie, plastikowe klocki w nasyconych kolorach o ciekawych wzorach przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych. Unikalny system łączenia kocków Popbo ułatwia dzieciom zabawę w ich łączenie i rozdzielanie oraz jest doskonałym narzędziem szkoleniowym rozwijającym ich zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzanie kreatywności. Popbo Blocs to najlepsze miękkie klocki dla najmłodszych!
Klocki Popbo Blocs zostały uznane Zabawką Roku 2013 w rankingu zabawek przeprowadzonych przez serwis Zabawkowicz.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 35x28x10cm
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10748

Zabawki - Numer handlowy: 46120

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka KA10748?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka KA10748 możesz kupić za 75.00 zł. Cena Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka KA10748 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 75.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka KA10748?
Najniższy koszt przesyłki dla Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka KA10748 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka KA10748 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Popboblocs - Zbuduj sam Księżniczka KA10748?
Zestaw wykonany jest z wysokiej jakości plastikowych klocków, które pasują do miękkich klocków z tej serii. W komplecie znajduje się 25 elementów różnych kształtach, 2 miękkie figurki: księżniczki i rycerza oraz dodatkowe karty, które mogą posłużyć jako tło do zabawy. Zestaw jest kompatybilny ze wszystkimi zestawami zabawek z kolekcji Popbo Blocs.
Zabawki - Numer handlowy: 46120Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator