Pani Szeleścik - zabawka, książeczka, płyta DVD, płyta CD KA10452 - Opis produktu

Pani Szeleścik to tekstylna laleczka wypełniona szeleszczącym tworzywem, z wyszytymi elementami twarzy i tekstylną pętelką służącą do zawieszania. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy: różne faktury, kształty, grafiki i kolory.
Do zabawki dołączona jest:
- Książeczka zawierająca krótki opis postaci Pana Metki, Pani Szeleścik, Pana Gryzaka oraz teksty piosenek, które są prezentowane (w wersji video i audio) na płytach.
- Płyta audio zawierająca 6 utworów muzycznych o tekstach opisujących postacie Pana Metki, Pani Szeleścik, Pana Gryzaka.
- Płyta DVD zawierająca 4 części: animacje piosenek, animacje piosenek z możliwością wyboru jednej do odtworzenia, pokaz zabawek K’s kids, wyjaśnienie zasady „uczącego trójkąta K’s Kids” oraz elementy rozwoju dziecka.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 19x14x9cm.
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: KA10452

Zabawki - Numer handlowy: 46050

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pani Szeleścik - zabawka, książeczka, płyta DVD, płyta CD KA10452?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pani Szeleścik - zabawka, książeczka, płyta DVD, płyta CD KA10452 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Pani Szeleścik - zabawka, książeczka, płyta DVD, płyta CD KA10452 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pani Szeleścik - zabawka, książeczka, płyta DVD, płyta CD KA10452?
Najniższy koszt przesyłki dla Pani Szeleścik - zabawka, książeczka, płyta DVD, płyta CD KA10452 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pani Szeleścik - zabawka, książeczka, płyta DVD, płyta CD KA10452 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pani Szeleścik - zabawka, książeczka, płyta DVD, płyta CD KA10452?
Pani Szeleścik to tekstylna laleczka wypełniona szeleszczącym tworzywem, z wyszytymi elementami twarzy i tekstylną pętelką służącą do zawieszania. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy: różne faktury, kształty, grafiki i kolory. Do zabawki dołączona jest książeczka, płyta DVD, płyta CD opisujące postacie Pana Metki, Pani Szeleścik, Pana Gryzaka.
Zabawki - Numer handlowy: 46050Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator