Grzechotka żyrafa KA10734-HC - Opis produktu

Grzechotka żyrafa wspomaga naukę chwytania, małą i dużą motorykę oraz pobudza zmysły. Zabawka jest łatwa do trzymania, więc idealnie sprawdza się podczas podróży, czy spaceru. Sympatyczny wygląd i intensywne kolory przyciągają uwagę dziecka, a grzechoczące krążki poruszające się wzdłuż szyi zwierzątka stymulują zmysł wzroku i słuchu. Bodźcem dla rozwoju zmysłu dotyku jest kolorowa rączka z wypustkami, która może też posłużyć jako gryzak.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok.6x2x12cm.
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: KA10734-HC

Zabawki - Numer handlowy: 46111

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Grzechotka żyrafa KA10734-HC?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Grzechotka żyrafa KA10734-HC możesz kupić za 19.00 zł. Cena Grzechotka żyrafa KA10734-HC jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Grzechotka żyrafa KA10734-HC?
Najniższy koszt przesyłki dla Grzechotka żyrafa KA10734-HC wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Grzechotka żyrafa KA10734-HC jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Grzechotka żyrafa KA10734-HC?
Grzechotka żyrafa wspomaga naukę chwytania, małą i dużą motorykę oraz pobudza zmysły. Zabawka jest łatwa do trzymania, więc idealnie sprawdza się podczas podróży, czy spaceru.
Zabawki - Numer handlowy: 46111Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator