Dom Patricka Książeczka aktywizująca 3D KA10745 - Opis produktu

Puk, puk... Kto tam? Książeczka aktywizująca - Dom Patricka to nie tylko książka, ale trójwymiarowy dom z 3 scenami, na których może odbywać się zabawa wraz z głównym bohaterem Patrickiem - pacynką na palec. Książeczka 3D pozwoli odkryć Twojemu dziecku fascynujący świat zabawy oraz rozwinie język i wyobraźnię! Kryje w sobie trzy podwójne, bajecznie kolorowe, trójwymiarowe strony o zróżnicowanej fakturze,. Wykonana z bezpiecznych materiałów z elementami do odkrycia: lusterko, szeleszczące elementy czy piszczek. Trójwymiarowe elementy stymulują rozwój ruchów precyzyjnych dziecka. Po rozłożeniu książeczki otrzymamy okrągły plac zabaw z domem, gdzie toczy się histora książeczki. Książeczkę można położyć pionowo na podłodze, tam gdzie bawi się Twoje dziecko.
Trzy sceny książeczki przedstawiają: front domu, sypialnię i łazienkę. Dodatkowo do książeczki dołączony jest miękki Patrick, którym dziecko może się bawić i odgrywać scenki sytuacyjne. Włóż Patricka do wanny, aby wziął kapiel, odkryj kołderkę i połóż spać do łóżka, wsadź do huśtawki na podwórku. Zajrzyj do szafy, podnieś deskę toaletową i zobacz w lusterku odbicie - to jedne z atrakcji. Dziecko nauczy się nazw przedmiotów będących w każdym domu, będzie rozróżniać pokoje oraz pozna jakie czynności wykonuje się w każdym z pokoi. Elementy książeczki przyciągają uwagę dziecka, a także stymulują jego zmysły oraz wpływają na rozwój wyobraźni i kreatywności. Książeczka pozwala cieszyć się wspólną zabawą zarówno dzieciom, jak i rodzicom.Propozycje zabaw od 6 do 12 miesiąca życia:
- Książeczki są wykonane z różnych materiałów. Zachęć dziecko do stymulacji zmysłu dotyku, poprzez dotykanie poszczególnych elementów, aby poczuło różne faktury i żuło gryzak. Aktywność - zmysły, motoryka mała.
- Zwiększaj umiejętności motoryczne dziecka poprzez ściskanie szeleszczących elementów i naciskanie piszczków. Aktywność - zmysły, motoryka mała.
- Ćwicz motorykę również poprzez potrząsanie książeczkami, aby uzyskać grzechoczący dźwięk koralików na rączkach lub kuleczek w przeźroczystej grzechotce w książeczce z trójkątami. Aktywność - zmysły, motoryka duża.
- Pozwól dziecku do obserwować i rozpoznawać swoje odbicie w lustrze, dzięki temu rozwinie swoją samoświadomość. Aktywność - zmysły, emocje, poczucie własnej wartości.
- Zachęć dziecko do przekręcania kartek książeczki, przygotujesz je w ten sposób do korzystania z książek papierowych. Aktywność - zmysły, motoryka mała, motoryka duża.

Propozycje zabaw od 12 do 18 miesiąca życia:
- Użyj książeczki do nauki rysów twarzy (włosy, oko, policzek, nos, usta, ucho). Aktywność - umiejętności logiczne.
- Nazwij część twarzy i poproś dziecko o jej wskazanie na stronie książeczki. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Wykorzystaj książeczki do nauki kolorów z wykorzystaniem książeczki (biały, czerwony, czarny, różowy zielony, żółty, niebieski). Aktywność - umiejętności logiczne.
- Nazwij barwę i zachęć dziecko do jej wskazania na stronie. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.

Propozycje zabaw od 18 do 36 miesiąca życia:
- Wykorzystaj książeczki do nauki kształtów. Pokaż, grafiki oraz to gdzie ukrywają się trójkąty, koła i kwadraty. Aktywność – umiejętności logiczne.
- Nazwij kształt i zachęć dziecko do jego wskazania na stronie książeczki. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Zapoznaj dziecko z różnymi nazwami przedmiotów i zwierząt w książeczkach, Zwróć uwagę do jakich kształtów są podobne. Aktywność – umiejętności logiczne.
- Nazwij przedmiot i poproś dziecko o jego odszukanie w książeczce. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 17x14x6cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KI10745

Zabawki - Numer handlowy: 46119


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Dom Patricka Książeczka aktywizująca 3D KA10745?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Dom Patricka Książeczka aktywizująca 3D KA10745 możesz kupić za 85.00 zł. Cena Dom Patricka Książeczka aktywizująca 3D KA10745 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 85.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Dom Patricka Książeczka aktywizująca 3D KA10745?
Najniższy koszt przesyłki dla Dom Patricka Książeczka aktywizująca 3D KA10745 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Dom Patricka Książeczka aktywizująca 3D KA10745 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Dom Patricka Książeczka aktywizująca 3D KA10745?
Książeczka aktywizująca - Dom Patricka to nie tylko książka, ale trójwymiarowy dom z 3 scenami, na których może odbywać się zabawa wraz z głównym bohaterem Patrickiem - pacynką na palec. Wiele elementów do odkrycia, rozwój wyobraźni, nauka i zabawa w odgrywanie ról.
Zabawki - Numer handlowy: 46119Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator