Mówiąca Piłka 2w1 KA10621 - Opis produktu

Bajecznie kolorowa, mięciutka Mówiąca Piłka 2w1 która pomoże dziecku w nauce alfabetu i liczenia.

Ta piłka umie liczyć! Rzuć ją do dziecka, a powie: 1. Gdy dziecko odrzuci ją, powie: 2. To zabawny sposób na naukę liczenia do 10.
Po przełożeniu materiału i przełączeniu modułu dźwiękowego piłka zamienia się magicznie w nauczyciela polskiego alfabetu. Rzucić ją ponownie, teraz mówi i śpiewa ABCDE .. Z.

W trakcie zabawy Usłyszysz:
- dźwięki polskich cyfr od 1 do 10,
- dźwięki polskich liter alfabetu,
- zabawne dźwięki i piosenki.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: średnica 20cm.
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10621

Zabawki - Numer handlowy: 46054

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mówiąca Piłka 2w1 KA10621?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mówiąca Piłka 2w1 KA10621 możesz kupić za 66.00 zł. Cena Mówiąca Piłka 2w1 KA10621 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 66.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mówiąca Piłka 2w1 KA10621?
Najniższy koszt przesyłki dla Mówiąca Piłka 2w1 KA10621 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mówiąca Piłka 2w1 KA10621 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mówiąca Piłka 2w1 KA10621?
Bajecznie kolorowa, mięciutka Mówiąca Piłka 2w1 która pomoże dziecku w nauce alfabetu i liczenia. W trakcie zabawy Usłyszysz: - dźwięki polskich cyfr od 1 do 10, - dźwięki polskich liter alfabetu, - zabawne dźwięki i piosenki.
Zabawki - Numer handlowy: 46054Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator