Mówiąca Piłka 2w1 KA10621 - Opis produktu

Bajecznie kolorowa, mięciutka Mówiąca Piłka 2w1 która pomoże dziecku w nauce alfabetu i liczenia.

Ta piłka umie liczyć! Rzuć ją do dziecka, a powie: 1. Gdy dziecko odrzuci ją, powie: 2. To zabawny sposób na naukę liczenia do 10.
Po przełożeniu materiału i przełączeniu modułu dźwiękowego piłka zamienia się magicznie w nauczyciela polskiego alfabetu. Rzucić ją ponownie, teraz mówi i śpiewa ABCDE .. Z.

W trakcie zabawy Usłyszysz:
- dźwięki polskich cyfr od 1 do 10,
- dźwięki polskich liter alfabetu,
- zabawne dźwięki i piosenki.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: średnica 20cm.
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10621

Zabawki - Numer handlowy: 46054

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator