Żółw z piłeczkami KA10723 - Opis produktu

Zielony żółw z 60 kolorowymi piłeczkami w swoim "ciele" czeka na dzieci, by je mocno uściskać. To zabawka w znaczny sposób wpływająca na rozwój sensoryczny dziecka. Rozpocznij zabawę już od 6 miesiąca. Korzystaj z basenu z kulkami we własnym domu! Stymulacja sensoryczna poprzez piłeczki masujące skórę, dotyk różnych materiałów i struktur, a także różne dźwięki to wspaniałe doświadczenie zmysłowe rozwijające dziecko. Żółw posiada szeleszczące elementy, grzechotkę, satynowe metki, gryzak i bezpieczne lusterko.
Dzieci mogą rozpiąć suwak żółwia, siadać w środku w basenie z piłeczkami i godzinami wspaniale się bawić. W jego brzuszku znajduje się 60 kolorowych piłeczek, które maluch może przekładać i ściskać. Piłeczki mają 2 wielkości, dzięki czemu dziecko nauczy się odróżniać nie tylko barwy, ale i rozmiary. Gdy suwak jest zapięty, Twoje dziecko odkryje również inne możliwości zabawy. Może bawić się satynowymi metkami i grzechotką oraz "kropami" znajdującymi się na ciele, które mają różne faktury materiałów, szeleszczącymi elementami, pozna siebie w lusterku, odnajdzie także otwór, przez który może wyciągać piłki ze środka lub je wkładać. Piłeczkami można rzucać do siebie wzajemnie lub do celu, np. do środka żółwika.
Jest to fantazyjna zabawka, która w atrakcyjny sposób pozwala połączyć zamiłowanie dzieci do piłek, z ich zamiłowaniem do chowania i odkrywania zabawek, a wszystko to w jednej, słodkiej, pluszowej zabawce.

Zabawki dla dzieci K's Kids to seria specjalnie stworzona dla rozwoju niemowląt i małych dzieci. K's Kids zajmuje się tworzeniem zabawek najlepiej dopasowanych do małych rączek i zmysłów maleństw. K's Kids używa najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów do produkcji uroczych, edukacyjnych i przynoszących radość zabawek.
Zabawki K's Kids przyciągają uwagę swoją oryginalnością i powstają przy udziale zespołu rozwojowego włączając pomoc wielu psychologów, specjalistów dziecięcego rozwoju oraz rodziców. Pomysły K's Kids są wysoce doceniane przez branżę, jak również przez samych rodziców i ich pociechy. Zabawki K's Kids zdobyły wiele światowych nagród i cieszą miliony maluchów w 50 krajach świata.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- sprawności manualnej,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- poznawania związków przyczynowo-skutkowych,
- logicznego myślenia,
- dopasowywania,
- dotykania i chwytania.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
>By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 75x32x105cm.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10723

Zabawki - Numer handlowy: 46115

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Żółw z piłeczkami KA10723?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Żółw z piłeczkami KA10723 możesz kupić za 259.00 zł. Cena Żółw z piłeczkami KA10723 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 259.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Żółw z piłeczkami KA10723?
Najniższy koszt przesyłki dla Żółw z piłeczkami KA10723 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Żółw z piłeczkami KA10723 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Żółw z piłeczkami KA10723?
Zielony żółw z 60 kolorowymi piłeczkami w znaczny sposób wpływa na rozwój sensoryczny dziecka. Rozpocznij zabawę już od 6 miesiąca. Korzystaj z basenu z kulkami we własnym domu! Stymulacja sensoryczna poprzez piłeczki masujące skórę, dotyk różnych materiałów i struktur, a także różne dźwięki to wspaniałe doświadczenie zmysłowe rozwijające dziecko. Ośmiornica posiada szeleszczące elementy, satynowe metki, gryzak i bezpieczne lusterko.
Zabawki - Numer handlowy: 46115Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator