Pojazd naciśnij i jedź 3 wzory E1012

31,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Pojazd naciśnij i jedź 3 wzory E1012 - Opis produktu

Prosty pojazd typu "naciśnij i jedź" z serii Play to Learn pozwoli Twojemu dziecku na fantastyczną zabawę, bez konieczności używania baterii. To naprawdę niezwykła zabawka - wystarczy, że przyciśniesz ludzika, a pojazd ruszy do przodu. Zachęca do raczkowania i ćwiczy mięśnie.
Pojazd z napędem to wspaniała zabawka rozwojowa, która stymuluje dziecko do raczkowania. Zdecydowane kolory wraz z ruchomymi elementami zachęcają do aktywności oraz rozweselają każdego maluszka. Pojazdy wykonane są z wysokiej jakości materiału, zapewniającego bezpieczeństwo podczas zabawy.

Do wyboru są 3 wzory:
wzór 1 - czerwone wyścigowe auto,
wzór 2 - pomarańczowa wywrotka,
wzór 3 - niebieski samolot.

Firma TOMY oferuje zabawki niezwykle wysokiej jakości. Bogata kolorystyka, atrakcyjny wygląd, trwałość oraz funkcjonalność, to główne cechy jej produktów. Doskonale przemyślana konstrukcja poszczególnych produktów sprawi, że wesoła i beztroska zabawa stanie się źródłem inspirujących doświadczeń. Zabawki TOMY pomagają rozwijać wyobraźnię, kreatywne myślenie, sprawność manualną i motoryczną oraz koordynację wzrokowo - słuchowo - ruchową.

Długość produktu: ok. 14cm
Wymiary opakowania: 16x15x13cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Numer katalogowy: E1012

Zabawki - Numer handlowy: 13029

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator