Zawieszka - przyczepka piesek 93157 OU - Opis produktu


Zawieszka - przyczepka piesek to wyjątkowa grzechotka, posiadająca magnetyczne elementy. Dzięki nim piesek może chodzić po lodówce lub innych metalowych powierzchniach. Piesek z magnetycznymi łapami może trzymać się prawie wszystkiego, gdzie jest metal, a gdzie go nie ma, może po prostu owinąć obiekt łapami i w ten sposób się trzymać. Sprawdzi się jako zawieszka na łóżeczku dziecięcym czy w foteliku samochodowym. Jego uszka i ogonek są wykonane z szeleszczacego materiału. Dzięki różnym strukturom materiałów, ciekawym graficznym elementom i szczegółom zaciekawi maluszka oraz zachęci do dotykania i przytulania. Dzięki odpowiednim wymiarom bez problemu można go zabrać ze sobą, bo nie zajmie wiele miejsca.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania struktur materiałów,
- bezpieczne podczas ząbkowania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 17x8x15cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 93157

Zabawki - Numer handlowy: 21395

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka - przyczepka piesek 93157 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka - przyczepka piesek 93157 OU możesz kupić za 25.00 zł. Cena Zawieszka - przyczepka piesek 93157 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka - przyczepka piesek 93157 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka - przyczepka piesek 93157 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka - przyczepka piesek 93157 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka - przyczepka piesek 93157 OU?
Zawieszka - przyczepka piesek to wyjątkowa grzechotka, posiadająca magnetyczne elementy. Kotek Kate z magnetycznymi łapami może trzymać się prawie wszystkiego, gdzie jest metal, a gdzie go nie ma, może po prostu owinąć obiekt łapami i w ten sposób się trzymać.
Zabawki - Numer handlowy: 21395Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator