Toczydełko 89170 OU - Opis produktu


Barwna grzechotka w kształcie kuli, łatwa do chwytania. Umieszczona wewnątrz mała kuleczka podczas toczenia wydaje przyjemny dźwięk. Toczydełko przeznaczone jest do zabawy w pomieszczeniach, na dworze oraz wodzie, gdyż grzechotka utrzymuje się na powierzchni wody. Idealna do pierwszych prób toczenia i kooperacji we wspólnej zabawie - czyli turlania do siebie nawzajem dźwięcznej piłeczki. Pomaga i zachęca do rozwoju wszystkich podstawowych zmysłów dziecka, a przede wszystkim wiele przyjemności sprawi dziecku obserwacja ruchu i słuchanie dźwięku podczas zabawy piłeczką.
Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- słuchania,
- bezpieczne podczas ząbkowania,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 6.9cm x 8.9cm x 8.9cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89170

Zabawki - Numer handlowy: 21367

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Toczydełko 89170 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Toczydełko 89170 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena Toczydełko 89170 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Toczydełko 89170 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Toczydełko 89170 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Toczydełko 89170 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Toczydełko 89170 OU?
Barwna grzechotka w kształcie kuli, łatwa do chwytania. Umieszczona wewnątrz kuleczka podczas toczenia wydaje przyjemny dźwięk. Toczydełko przeznaczone jest do zabawy w pomieszczeniach, na dworze oraz wodzie, gdyż grzechotka utrzymuje się na powierzchni wody.
Zabawki - Numer handlowy: 21367Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator