Pierwsi przyjaciele - Pingwin 87406 OU - Opis produktu


Uroczy, mały pingwinek z kolekcji pierwsi przyjaciele firmy Tolo. Mieszka w krainie lodu i uwielbia się bawić na ślizgawce góry lodowej. Pozwól dziecku odkryć jego atrakcje oraz ustawiać go w różnych pozycjach. Użyj wyobraźni i zobacz jak wspaniale można się bawić w krainie lodu lub w dowolnym miejscu w połączeniu z innymi produktami z serii.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Posiada ruchomą głowę, która po przekręceniu wydaje terkoczący dźwięk.
Ma ruchome skrzydełka.
Po przyciśnięciu do dołu jego nóżki wydają zabawny dźwięk piszczałki. Stoi samodzielnie.
Łatwy do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 9cm x 5.2cm x 7cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 87406/87421

Zabawki - Numer handlowy: 21373Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Pingwin 87406 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Pingwin 87406 OU możesz kupić za 17.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Pingwin 87406 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Pingwin 87406 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Pingwin 87406 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Pingwin 87406 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Pingwin 87406 OU?
Uroczy, mały pingwinek z kolekcji pierwsi przyjaciele firmy Tolo. Mieszka w krainie lodu i uwielbia się bawić na ślizgawce góry lodowej.
Zabawki - Numer handlowy: 21373Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator