Pluszowa zawieszka do wózka 93220 OU - Opis produktu


Pluszowa zawieszka do wózka Tolo to jedna z najbardziej przydatnych zabawek dla niemowlęcia. Będzie mogła być wykorzystana zarówno w domu, jak i na spacerze. Pluszowe zwierzątka są wykonane z wysokiej jakości materiałów o różnorodnych strukturach oraz kontrastujących barwach i wzorach. Każde z nich jest oddzielone kwiatuszkiem i ma inną funkcję do odkrycia:
- żółty lew z kolorową grzywą ma ukryty piszczek,
- granatowy słonik ma szeleszczące uszy,
- fioletowo-żółta małpka to delikatna, dźwięczna grzechotka.
Zabawkę łatwo zamontować dzięki użyciu zapinanych kółeczek.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania struktur materiałów,
- bezpieczne podczas ząbkowania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Długość zabawki: ok. 45cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 93220

Zabawki - Numer handlowy: 21396

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator